PÁLYAKEZDŐ HR ASSZISZTENS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: HR, Munkaügy

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

A Beck & Partners Kft. a legnagyobb magyar tulajdonú munkaerő-közvetítő cég. Országos szinten toborzunk szakembereket, ügyfélkörünk sokszínű, minden szektor nagyobb és kisebb szereplőivel partnerkapcsolatban állunk. Folyamatosan bővítjük saját csapatunkat, jelenleg már közel 60 lelkes kolléga dolgozik azon minden nap, hogy munkavállalók és munkaadók között a kapcsolatot megteremtse. Pályakezdő, HR terület iránt érdeklődő jelentkezők pályázatát várjuk Pályakezdő HR Asszisztens pozícióra.

Feladatok:

Elvárások:

Előnyök:

Juttatások, ajánlat:

Egyéb információk:

Hasonló pozíciók

HR, Munkaügy | Budapest

A Beck & Partners Kft. a legnagyobb magyar tulajdonú munkaerő-közvetítő cég. Országos szinten toborzunk szakembereket, ügyfélkörünk sokszínű, minden szektor nagyobb és kisebb szereplőivel partnerkapcsolatban állunk. Folyamatosan bővítjük saját csapatunkat, jelenleg már közel 60 lelkes kolléga dolgozik azon minden nap, hogy munkavállalók és munkaadók között a kapcsolatot megteremtse. Jelenleg 'HR munkatárs toborzás-kiválasztás területen' pozícióba várjuk olyan jelentkezők pályázatát, akik már rendelkeznek tapasztalattal a toborzás-kiválasztás világában.

A hirdetés lejár 25 nap múlva