EHS KOORDINÁTOR

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye

Munkaterület: EHS, Környezetvédelem

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum Felsőfokú tanfolyam / OKJ

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Legalább 3 éven keresztül EHS koordinátorként dolgoztál, és szeretnél tapasztalatot szerezni egy gyártó cég alkalmazásában? Akkor ez a lehetőség Neked szól!

Partnerünk egy 250 fős multinacionális élelmiszeripari gyártó cég, amely gyorsfagyasztott zöldségek és tortilla chips előállításával és értékesítésével foglalkozik.

Most munka-, környezet- és egészségvédelmi szabályaik betartásához keressük munkatársukat alábbi pozícióba:

Az alábbi feladatok várnak Rád:
  • Munkavédelmi, környezetvédelmi, egészségvédelmi és munkabiztonsági feladatok törvény szerinti működtetése, ellenőrzése, fejlesztése
  • Munkabalesetekkel kapcsolatos teljes körű ügyintézés (kivizsgálás, dokumentálás), megelőző intézkedések kidolgozása
  • ISO 14001:2015 irányítási rendszer felügyelete, működtetése
  • Auditok aktív támogatása
  • Munkavállalók számára EHS képzések, oktatások megtartása
  • Helyszíni bejárások tartása, feltárt problémák megoldásában való közreműködés
  • Gépek és berendezések felülvizsgálata
  • Folyamatos kapcsolattartás a külső partnerekkel, hatóságokkal, felügyelőségekkel, hatósági bejelentések késztése
Szükséges a pozíció betöltéséhez:
  • Szakirányú technikusi képesítés (EHS szakember vagy munkavédelmi technikusi végzettség)
  • Legalább 3 év EHS koordinátor pozícióban szerzett tapasztalat VAGY legalább 5 év hasonló pozícióban szerzett tapasztalat
  • Középfokú/ kommunikációképes szintű angol nyelvtudás (főként írásban – társosztályokkal történő kapcsolattartáshoz)
Előny, de nem feltétel:
  • Felsőfokú szakirányú végzettség (munkavédelmi, tűz- és környezetvédelmi szakirányú végzettség)
  • ISO 45001 szabvány ismerete
  • ADR végzettség
  • ISO 14001:2015 szabvány ismerete
  • Termelő vállalatnál hasonló területen szerzett tapasztalat
Amit Partnerünk kínál:
  • Korrekt, pozícióhoz illeszkedő bérezés
  • Cafeteria juttatás
  • Céges laptop és mobiltelefon
  • Bejárási támogatás
  • Albérlet támogatás lehetősége
Munkavégzés helye: Baja

Amennyiben felkeltette érdeklődésed a pozíció, jelentkezz magyar nyelvű önéletrajz csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Munka-, Tűzvédelem | Hajdú-Bihar megye

Partnerünk Magyarország munka-, tűz – és környezetvédelmi feladatokat ellátó üzletága keresi új kollégáját GÖDRE és NYÍREGYHÁZÁRA, aki szakmai tapasztalatával, határozottságával, angol és magyar nyelven is hozzájárul a cégük további sikereihez. az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 8 nap múlva