FRONT OFFICE MANAGER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Veszprém megye

Munkaterület: Vendéglátás, Idegenforgalom

Pozíciószint: Középvezető / Menedzser

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum Gimnázium

Munkatapasztalat: 5-7 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Már szereztél tapasztalatot a szállodaiparban? Kiválóan kommunikálsz a vendégekkel és a munkatársakkal is?

Akkor Partnerünknél a helyed!

Partnerünk Balatonfüred legújabb 5 csillagos szállodája.

Most fiatalos csapatának bővítéséhez keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok:
  • A részleg munkájának irányítása és ellenőrzése
  • Munkatársak szakmai fejlesztése és motiválása
  • A vendégek színvonalas kiszolgálása
  • A vendég-elégedettség és vendégélmény magas szinten való biztosítása
  • A kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása
Amit Partnerünk vár Tőled:
  • Legalább 5 éves szakmai tapasztalat
  • Hostware szállodai szoftver ismerete
  • Angol nyelvismeret
  • Proaktivitás, vezetői tapasztalat
  • Jó szervező és problémamegoldó készség
  • Kiváló kommunikációs képesség és vendégorientáltság
Előnyt jelent, de nem feltétel:
  • Az angol mellett további nyelvek ismerete
Amit Partnerünk kínál:
  • Pozíciónak megfelelő versenyképes bérezés
  • Teljes munkaidős foglalkoztatás, határozatlan idejű szerződéssel
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Azonnali munkakezdés lehetősége
  • Munkaruha
  • Barátságos, modern munkahelyi légkör
  • Kedvezményes üdülési lehetőség a partnerszállodákban
  • Dolgozói étkezés
  • Munkába járás támogatása
Munkavégzés helye: Balatonfüred

Jelentkezz fényképes önéletrajz csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Vendéglátás, Idegenforgalom | Budapest

Olyan több éves üzletvezetői tapasztalattal rendelkező gyakorlatias szakembert keresünk aki részt vesz az üzletek megnyitásában, munkaerő toborzásban, biztosítja az egységek gördülékeny működését, a magas termékminőséget a költségek optimális szinten tartásával. Budapesti vendéglátóegységek (pizzéria) teljes körű irányítására keresünk partnerünk számára az alábbi pozícióba szakembert.

A hirdetés lejár 45 nap múlva