K+F PROJEKTMENEDZSER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Mérnöki, Műszaki területek

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok írásban

Partnerünk a K+F piac szereplőinek nyújt innovációs tanácsadást, valamint ehhez kapcsolódóan
jogi és pénzügyi háttértámogatást.

Sikereik eredményeként bővülő csapatukba keresünk új kollégát

pozícióba.

Olyan tapasztalt fizikus, gépészmérnök, mechatronikai mérnök vagy villamosmérnök karon végzett szakemberek jelentkezését várjuk - akik elemző, kreatív és nyitott szemléletükkel szívesen erősítenék egy piacvezető cég csapatát Tanácsadóként K+F projekteken. A betanítást a cég biztosítja!
A Leendő Kolléga feladatai:
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás, előzetes igényfelmérés
  • Ügyfelek helyszíni látogatása (országosan), az adott fejlesztési igény megismerése
  • Az innovációs probléma feltárása, leírása
  • Stratégiai tervezés, projektgenerálás
  • Közreműködés a kutatás-fejlesztési minősítés megszerzésében
  • Részvétel iparjogvédelmi eljárásokban
  • A projektek szakmai támogatása, menedzselése
Jelentkezz, ha megfelelsz az alábbi feltételeknek:
  • Befejezett mérnöki (preferáltan: gépész-, mechatronikai mérnök, villamosmérnök) vagy fizikus diploma
  • Nyitottság az innovációs terület, K+F projektek iránt
  • Középfokú szakmai angol nyelvtudás (szakdokumentációk, iparjogvédelmi dokumentáció értelmezése, előkészítése és riportok elkészítése esetén)
  • B kategóriás jogosítvány
  • Kreativitás, elemző szemléletmód
  • Kiváló problémamegoldó képesség és jó kommunikációs készség
Előny:
  • K+F projektek területén szerzett tapasztalat
  • Mérnökként hazai gyártónál, kisebb termelőnél szerzett szakmai tapasztalat
  • TDK tevékenység
Amit a cég kínál:
  • Intenzív képzés a betanulási időszakban
  • Változatos, kihívást jelentő feladatok
  • Pozícióhoz illeszkedő bérezés
  • Cég teljesítménytől függő bónusz
  • Kulcsos autó biztosítása az ügyféllátogatásokhoz
Munkavégzés helye:
  • Budapest, V. kerület, Arany János utca
  • Partnerlátogatás esetén országos
Munkaidő:
  • H-P: 8:00-16:30
  • (Home Office - megegyezés szerint heti 1-2 nap)

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzodat a JELENTKEZÉS gombra kattintva!