KERESKEDELMI MANAGER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Ügyfelünk 15 éve nyereségesen működő, Magyarországon abszolút piacvezető, nemzetközi viszonylatban top szinten helyet foglaló, szépségiparban tevékenykedő magyar tulajdonú vállalat.

Folyamatos fejlődésüknek köszönhetően bővülő csapatukba keresünk motivált munkatársat

munkakörbe.

Fontos, hogy hosszú távra tervezz,  hiszen a csapatmunkában rejlik az erő, a csapat pedig úgy a legerősebb, ha stabil tagokból áll.

Feladataid lesznek:

  • Számítunk Rád abban, hogy a Szaküzleteinkben a kereskedelmi politikánkat, célkitűzéseinket megvalósítsd
  • Esetlegesen meglévő problémák feltárása, azok megoldására javaslattétel
  • Kontrolláld, fejleszd a Visual Merchandising–ot a Szaküzleteinkben
  • Építsd, fejleszd, motiváld a Csapatod
  • Gondoskodj az elvárt magas színvonalú, vásárlóközpontú Vevőkezelésről, a megfelelő szaktanácsadásról
  • Várjuk újító javaslataidat
  • Riportok, elemzések készítése
  • Kapcsolódó divíziókkal kapcsolattartás, egyeztetések, készletgazdálkodás stratégiai szinten a Szaküzletekben

Fontos nekünk:

  • Több éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Erős Visual Merchandiser skill
  • Budapesten belül mobilitás
  • Kereskedelmi véna
  • Legyél képes motiválva vezetni a Csapatodat
  • Szépérzék és a divat iránti érdeklődés elengedhetetlen
  • Mi hosszú távra tervezünk, fontos, hogy Te is így gondold

Előny neked is, nekünk is:

  • Kereskedelmi végzettség

Amit kínálunk:

  • Átlagnál magasabb munkabért
  • Kreativitásnak teret engedő lehetőséget
  • Stabil vállalati hátteret
  • Vásárlási kedvezményt
  • Pörgős, kihívásokkal teli lehetőséget
Munkavégzés helye:
  • Budapest belváros és Plázák

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésed, kérjük, hogy frissített önéletrajzoddal jelentkezz a rendszerünkön keresztül.

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Van tapasztalatod kijáró értékesítésben és közel áll hozzád a műszaki/szerviz terület? Érdekel az automatizálás és szívesen vennél részt a legkorszerűbb bejárati rendszerekkel kapcsolatos szerviz értékesítésben? Akkor jelentkezz most, mert ez a TE lehetőséged! Megbízónk egy svéd és finn gyökerű multinacionális cégcsoport tagja. Fő profiljuk a bejárat automatizálás, valamint építőipari műszaki berendezések forgalmazása és szervizelése. A világ vezető szállítója az intelligens biztonsági és beléptetési megoldások piacán. Automatikus bejárati rendszerekhez (különféle ajtók, automatikák, kapuk) kapcsolódó szerviz szolgáltatások és alkatrészek B2B értékesítésére keressük most budapesti csapatuk új tagját az alábbi izgalmas pozícióba:

A hirdetés lejár 12 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Baranya megye

Érdekel a biztosítási, pénzügyi szektor és szívesen ki is próbálnád magad egy mozgalmas, változatos pozícióban? Akkor partnerünknél a helyed! Partnerünk jelenleg Magyarország egyik legdinamikusabban fejlődő biztosítási alkusz cége. Működését 2007-ben kezdte el, elsősorban a gépjármű-biztosítások terén, azóta pedig egyre szélesebb, folyamatosan bővülő termékpaletta kiépítésén munkálkodnak. Most fiatalos, lendületes csapatukba keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 10 nap múlva