RAKTÁREGYSÉG VEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Szállítás, Beszerzés, Logisztika

Pozíciószint: Középvezető / Menedzser

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum Gimnázium

Munkatapasztalat: 5-7 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk egy 102 éves múltra visszatekintő osztrák tulajdonú cég. Budaörsi telephelyükön 32 éve foglalkoznak autólogisztikával.

Most számára keresünk szakembert 40 főt számláló autóraktárukba alábbi pozícióba:

Főbb feladatok:
  • A nemzetközi és hazai autógyárakból, telephelyekről közúton és vasúton a telephelyre beérkező gépkocsi rakományok átvételi folyamatának, raktározásának, karbantartásának, telepi mozgatásának és kiszállításra való előkészítésének szervezése és felügyelete
  • Adminisztratív tevékenységek szervezése, irányítása, ellenőrzése
  • Különböző telepi csapatok munkájának megszervezése, irányítása és ellenőrzése
  • Belső auditok felügyelete, helyesbítő és megelőző tevékenységek szervezése
  • Leltározások megszervezése, felügyelete
  • Az autógyártók előírásainak nyomon követése, belső utasítások készítése, oktatása és betartatása
  • Telepi utasítások betartatása
  • Társosztályokkal és partnerekkel való szoros együttműködés
Amit Partnerünk vár Öntől:
  • Minimum középfokú logisztikai végzettség
  • Legalább öt éves raktározásban / logisztikában szerzett releváns munkatapasztalat
  • Műszaki affinitás
  • Felhasználói szintű informatikai tudás (haladó Excel)
  • Magabiztos angol nyelvtudás középszinten
  • B kategóriás jogosítvány
  • Büntetlen előélet
  • Jó szervező képesség, terhelhetőség, alkalmazkodás, rugalmasság
  • Precizitás, motivációs és csapatösszetartó képességek
  • Jó kommunikációs készségek beosztottakkal, vezetőkkel, partnerekkel szóban és írásban
Amit Partnerünk kínál:
  • Stabil nagyvállalati háttér
  • Jó hangulatú, összetartó csapat
  • Pozíciónak megfelelő versenyképes bérezés
  • Egyéb juttatások: cafetéria, céges autó, céges telefon és laptop
  • Fejlődési lehetőség
Munkavégzés helye: Budaörs

Jelentkezzen fényképes önéletrajza csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Veszprém megye

Stabil munkahelyet keres, ahol modern technológiával és gépekkel dolgozhat? Van már tapasztalata készletgazdálkodásban vagy beszerzésben? Ha eddig minden kérdésre Igen-nel felelt, ez a lehetőség Önnek szól! SENIOR LOGISZTIKAI KOORDINÁTOR pozícióba keresik bővülő csapatuk új tagját. Speciális műanyagipari csomagolóanyagok gyártásával foglalkoznak, világszerte 850 alkalmazottat számolhattak az idei évben.

A hirdetés lejár 7 nap múlva
Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Országos

Megbízónk Közép-Európa legnagyobb leltárszolgáltató társasága. Magyarországi, csehországi, szlovákiai, lengyelországi és horvátországi fiókvállalatainak köszönhetően Európa-szerte kínálja leltározási szolgáltatásait. Legyen szó akár raktárkészletek, akár tárgyi eszközök leltározásáról, vagy speciális leltározási eszközökről, szolgáltatásaink közös nevezője a kapott adatok megbízhatósága, kiemelkedő hatékonysága, valamint az ebből következő költségmegtakarítás. Számukra keresünk most új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 8 nap múlva
Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Pest megye

Partnerünk fő profilja az épületgépészet (víz-, gáz-, fűtés- és klímatechnika) részére vörösréz csövek, forrasztható és menetes idomok kis- és nagykereskedelmi forgalmazása. A minőség és vásárlóik elégedettsége cégük filozófiája. Számukra keresünk most új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 13 nap múlva