HR MUNKATÁRS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: HR, Munkaügy

Elvárt végzettség: Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk, az Albertfalvi Cérnázó Kft. egy 1927 óta működő, független, magyar tulajdonban álló textilipari vállalkozás.

XI. kerületi telephelyükre, egy új üzem felépítése kapcsán szeretnék a HR osztályt tovább erősíteni, ehhez keresnek új munkatársat az alábbi pozícióba:

Klasszikus HR feladatok:

  • Toborzási folyamatokban való részvétel, kiválasztás koordinálása
  • Be/kiléptetés adminisztrálása
  • Kapcsolattartás a bérszámfejtő céggel, hónapzárás, munkaidő nyilvántartás ellenőrzése
  • Vezetői riportok készítése, HR statisztikák összeállítása
  • Foglakozás-egészségügyi vizsgálatok szervezése
  • Folyamatok fejlesztésére irányuló ötletek megvalósítása
  • Belső kommunikációban való részvétel
  • Közösségi programok szervezése

Elvárások:

  • Középfokú szakirányú végzettség
  • Legalább 1 év HR szakmai tapasztalat, jellemzően közepes méretű (max. 100 fő) cégnél, gyártó szektorban
  • (Felsőfokú gazdasági végzettség megléte mellett kizárólag toborzási tapasztalattal is várunk jelentkezőket)
  • Magabiztos MS Office használat
  • Kreatív, lelkes, rugalmas és mindemellett precíz személyiség

Amit a partnerünk kínál:

  • Munkakörnek megfelelő juttatási csomag
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Nagy múltú, hagyományokkal rendelkező, innovatív családias, magyar vállalkozásban

Munkaidő, munkarend:

  • Hétfőtől péntekig, heti 40 órás munkavégzés irodai munkarendben, üzemi területen

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XI. kerület

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésed, kérjük, hogy a JELENTKEZÉS gomb megnyomásával, frissített szakmai önéletrajzoddal, bérigényed megjelölésével jelentkezz a rendszerünkön keresztül.

Hasonló pozíciók

HR, Munkaügy | Budapest

A Beck & Partners Kft. a legnagyobb magyar tulajdonú munkaerő-közvetítő cég. Országos szinten toborzunk szakembereket, ügyfélkörünk sokszínű, minden szektor nagyobb és kisebb szereplőivel partnerkapcsolatban állunk. Folyamatosan bővítjük saját csapatunkat, jelenleg már közel 60 lelkes kolléga dolgozik azon minden nap, hogy munkavállalók és munkaadók között a kapcsolatot megteremtse. Jelenleg a következő pozícióra várjuk az érdeklődők jelentkezését:

A hirdetés lejár 42 nap múlva