R&D / ENGINEERING MANAGER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Mérnöki, Műszaki területek

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Megbízónk a Celitron Medical Technologies Kft. egy magyar gyártó cég, mely a kutatásra és a fejlesztésre helyezi a hangsúlyt a sterilizálás és a fertőzésveszélyes hulladékkezelési rendszerek terén.
Jelen vannak nemzetközi piacon is, világszerte több, mint 80 országban nyújtanak megoldást egészségügyi, gyógyszeripari és mezőgazdasági partnereik részére.

Számukra keressük most új kollégájukat azonnali munkakezdési lehetőséggel

R&D/ ENGINEERING MANAGER

pozícióba.

Feladatok:
  • 5-6 fős mérnöki csapat irányítása, feladatok delegálása, után követés
  • Vezetői feladatkör ellátása
  • Projekten való aktív részvétel
  • Termékfejlesztési tesztek tervezése és végrehajtása a termelésben
  • Új anyagok és technológiák bevezetése
  • 3D modellek, rajzok készítése
  • Gyártástámogatás
  • Együttműködés a tervezőmérnökökkel, villamosmérnökökkel, gépészmérnökökkel
  • A fejlesztési és a gyártási osztályok közötti kapcsolattartói feladatok ellátása
  • Rendszermérnöki funkció betöltése
  • Gépészeti tervek készítése belső fejlesztés megrendelései szerint, figyelembe véve mechanikai/elektro-mechanikai terveket
  • Gyártott alkatrészek, elektromos alkatrészek műszaki rajzai, összeállítási rajzok, vezetékelési rajzok és tervek készítése
  • Tervspecifikációk, kalkulációk és rajzok készítése.
  • Összeszerelési és ellenőrzési útmutatók előkészítése, gyártási dokumentációk és kézikönyvek ellenőrzése
Elvárások:
  • Felsőfokú műszaki végzettség (BSC/MSC Gépészmérnök, Tervezőmérnök, Villamosmérnök)
  • Legalább 3-5 éves vezetői tapasztalat
  • Tervezés és fejlesztés területén szerzett tapasztalat
  • Solidworks, AUTOCAD, vagy releváns 3D szoftverismeret
  • Aktív angol nyelvtudás, szóban és írásban
  • Időnkénti utazási hajlandóság
Amit kínálnak:
  • Versenyképes jövedelem
  • Bejárási támogatás
  • Home office lehetőség
  • Rugalmas munkaidő
  • Céges autó
  • Izgalmas projektek
  • Kihívások
Munkavégzés helye:
  • Vác

Amennyiben a leírtak illenek rád, és szívesen dolgoznál egy kihívásokkal teli, de nagy potenciállal rendelkező cégnél, ne habozz, jelentkezz!
Küldd el magyar nyelvű szakmai önéletrajzod a jelentkezés gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Mérnöki, Műszaki területek | Pest megye

Partnercégünk közel 15 éve foglalkozik kiváló minőségű elektronikai termékek gyártásával többek közt orvostechnikai, telekommunikációs, autóipari és egyéb ágazatok számára. Bővülés miatt jelenleg új munkatársukat keresik az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 47 nap múlva

Partnerünk épületautomatikai rendszerekkel foglalkozó vállalat. Tevékenységi körükbe tartozik az automatikai rendszerek tervezése, kivitelezése, meglévő automatikai rendszerek felülvizsgálata, karbantartása, automatikai vezérlők és perifériák szállítása, mérnöki szaktanácsadás. Mérnök csapatuk bővítésére keresünk számukra új kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 16 nap múlva
Mérnöki, Műszaki területek | Vas megye

Szeretne egy folyamatosan bővülő, fejlődő céghez csatlakozni, akiket úgy emlegetnek, mint a „Legjobb munkahely”? Szeretné évről évre tapasztalni, hogy munkáját megbecsülik és jutalmazzák az éppen aktuális gazdasági helyzettől függetlenül? Partnerünk víziója, hogy inkább okosan dolgoznak és nem keményen. Modern, robotizált gyáraikat jelenleg is fejlesztik, pedig már most az ipar 4.0 kategóriába tartoznak. Ők gyártják a világ legnépszerűbb és legmegbízhatóbb eledel márkáit és állandó elkötelezettséggel haladnak a tudományos kutatásokban és az egészséges eledelek gyártásában az állatok számára Jelenleg bővítés miatt keresünk hozzájuk kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 1 nap múlva