SZENNYVÍZKEZELŐ (ANYAGMOZGATÓ - TARGONCÁS FELADATKÖRREL)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Tolna megye

Munkaterület: Fizikai, Segéd, Betanított munka

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakmunkás / Egyéb szakiskola Középfokú tanfolyam Szakközépiskola / Technikum Gimnázium Felsőfokú tanfolyam / OKJ

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Szeretnél egy szuper csapat tagjaként dolgozni?
Szeretnél piacvezető , innovatív cégnél elhelyezkedni?

Partnerünk a húsipar meghatározó szereplője.
Mind minőségben, mind hatékonyságban példaértékű a többi vállalat körében.

Jelenleg bővülés miatt keresünk hozzájuk kollégát az alábbi pozícióba:

Munkavégzés helye: Tamási

Munkaidő:
Napi 8 órás munkavégzés, 3 műszakban:
  • 4 munkanap 7:30-15:30 - 1 szünnap,
  • 4 munkanap 15:30-23:30 - 1 szünnap,
  • 4 munkanap 23:30-7:30 - 2 szünnap.
Feladatok:
  • Jelentős vízforgalommal rendelkező ipari termelőüzem, víz- és csatornamű víz- és szennyvíztisztító (kezelő) üzemegységeinek, telepét üzemeltetni, illetve ellenőrizni,
  • Felszíni és felszín alatti víz (ivó- és ipari víz, használati meleg víz) kezelését végezni a technológiai, üzemviteli előírások betartásával,
  • Ipari szennyvíz, használt víz tisztítására, kezelésére, felhasználására és elhelyezésére kialakított műveket, berendezéseket üzemeltetni, ellenőrizni,
  • Víz- és szennyvízminták vétele, előkészítése, fizikai, kémiai és biológiai vizsgálata során, helyszínen és vízügyi hatósággal együttműködni,
  • Víz vagy szennyvíz mérését, az adatok naplózását végezni a mennyiségi és minőségi követelmények szerint,
  • A tisztítótelep műtárgyainak, berendezéseinek üzemeltetési, karbantartási feladatait végezni munka- és balesetvédelmi szabályok betartásával,
  • A fertőtlenítő berendezéseket üzemeltetni, biztonsági rendszabályok betartásával, a védőfelszerelések szakszerű alkalmazása mellett, szippantott szennyvíz előkezelését végezni,
  • Üzem területén ellenőrizni, szükség esetén szippantóssal kitakaríttatani az eldugult aknákat, zsírfogókat.
  • Délutános és éjszakás műszakban az udvaros targoncás feladatait ellátni,
  • Műszaki dokumentációkat használni, üzemnaplót naprakészen tartani.
Elvárások:
  • Min. középfokú műszaki végzettség,
  • Vezetőüléses targonca (3324) jogosítvány.
Előny:
  • Szennyvízkezelési területen szerzett karbantartói vagy gépkezelői tapasztalat.
Amit megbízónk kínál:
  • Versenyképes alapbér, saját állományú munkaviszony
  • Béren kívüli juttatás
  • Magas cafeteria juttatás, Bonusz rendszer, Munkatárs ajánló program
  • Munkába járás támogatása / Céges buszjárat /
  • Stabil biztos hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Napi 1 melegétkezés
  • Ingyenes szálláslehetőség
Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődésed, küldd el számunka magyar nyelvű önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Fizikai, Segéd, Betanított munka | Tolna megye

Szeretnél egy szuper csapat tagjaként dolgozni? Szeretnél piacvezető , innovatív cégnél elhelyezkedni? Partnerünk a húsipar meghatározó szereplője. Mind minőségben, mind hatékonyságban példaértékű a többi vállalat körében. Jelenleg bővülés miatt keresünk hozzájuk kollégát az alábbi pozícióba. Munkavégzés helye: Tamási Munkaidő: Hétfőtől - péntekig, napi 8 órás munkavégzés, 3 műszakban (7:00-15:00, 15:00-23:00, 23:00-7:00), heti váltásban, 1 havi munkaidőkerettel. A délelőttös műszak szombat délelőtt is tart.

A hirdetés lejár 6 nap múlva
Gyártás, Termelés | Budapest

Megbízónk több évtizede foglalkozik kozmetikai, szépségápolási és higiéniai, valamint háztartási termékek gyártásával, csomagolásával és értékesítésével. Csapatuk bővítésének céljából az alábbi pozícióba keressük új kollégáikat újpesti telephelyükre:

Fizikai, Segéd, Betanított munka | Pest megye

Ügyfelünk egy folyamatosan fejlődő, stabil háttérrel és szakmai múlttal rendelkező multinacionális, műanyag gyártó cégcsoport része itt Magyarországon. Gyártásuk támogatásához, szerszámpróbákhoz keresünk műanyag fröccsöntésben jártas, gyakorlott szakembert fiatal, dinamikus, csapatukba az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 13 nap múlva