SALES ASSZISZTENS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Megbízónk egy német tulajdonú multinacionális vállalat, amely IT-termékek széles portfólióját, teljes körű szolgáltatását nyújtja vállalat ügyfelei számára.

Értékesítési csapatukba keresünk bővülés miatt új kollégát

pozícióba, akár azonnali munkakezdéssel.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk heti 30 vagy 40 órában!
Leendő feladataid:
  • Senior kollégák támogatása
  • Kisebb ajánlatok készítése
  • Megrendelések adminisztrálása Navision rendszerben
  • Gyártói portálokon deal regisztrációk és konfiguráló eszközök kezelése
  • Egyéb adminisztratív feladatok
Megbízónk elvárásai:
  • Felsőfokú végzettség
  • gyakornoki tapasztalat adminisztratív területen
  • Középfokú angol nyelvtudás (napi munkavégzéshez elengedhetetlen szóban és írásban)
  • MS Office, Outlook ismerete

Előny:

  • 1-2 év tapasztalat adminisztratív területen
Amit Megbízónk kínál:
  • Tapasztalathoz illeszkedő alapfizetés
  • Év végi jutalom lehetősége jól teljesítés esetén
  • Bejárástámogatás (közlekedési bérlet vagy benzin költségtérítése)
  • Laptop saját használatra is
  • Felszerelt, modern konyha
  • Ingyenes kávé, tej és ásványvíz fogyasztás
  • Hosszútávú, stabil munkalehetőség és tervezhető karrier út
Munkavégzés részletei:
  • Munkavégzés helye: Budapest III. kerület, a Kolosy tér közelében
  • Munkaidő: hétfőtől csütörtökig: 8:00 és 17:30 között (1 óra ebédszünettel), péntekenként 8:00 és 15:00 között
Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésedet, küldd el a magyar nyelvű önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Kérdésed van a fenti állással kapcsolatban?

Fordulj kollégánkhoz, aki készséggel segít Neked:

Hasonló pozíciók

Építőipar, Ingatlan | Budapest

Megbízónk 20 éve alapított, épületgépészeti kivitelezéssel foglalkozó, szakmailag megbízható, stabil pénzügyi helyzetű magyar vállalkozás. Komplex szolgáltatást nyújt beruházások (pl. áruházak, csarnokok, irodaépületek, köz- és lakóépületek, gyógyszertárak) teljes körű épületgépészeti munkáinak kivitelezésére. Bővülés miatt a műszaki csapatába keresünk új, akár pályakezdő kollégát a következő pozícióba:

A hirdetés lejár 10 nap múlva
Pályakezdő, Gyakornok | Bács-Kiskun megye

Partnerünk erősáramú villamos kapcsolóberendezéseket gyártó multinacionális vállalat, akik idén negyedik alkalommal kerültek fel a Fortune top vállalatokat összegyűjtő listájára. Emellett energiahatékonyságban, vezérlés-biztonságban, kritikus áramellátásban és megbízható hűtés területén is világelső helyen állnak. Kunszentmiklósi gyárukban középfeszültségű berendezések- és készülékek előállításával foglalkoznak. Műszaki csapatukat szeretnék bővíteni egy új kollégával az alábbi munkakörben:

A hirdetés lejár 3 nap múlva
Pénzügy, Számvitel, Kontrolling | Budapest

Ügyfelünk egy közép-kelet-európai hullámpapírlemez csomagolóeszközöket gyártó vállalatcsoport magyarországi tagja, jelenleg Budapesten, Dunaújvárosban és Nyíregyházán hullámpapírlemezből készült dobozok gyártanak és testreszabott csomagolási megoldásokat biztosítanak partnereik számára. A vállalat küldetése, hogy innovatív és versenyképes csomagolási megoldásokkal álljon vevői rendelkezésére, termékeik fejlesztésekor elsődleges szempont a teljes újrahasznosíthatóság és az anyagtakarékosság a legmagasabb technológiai színvonal alkalmazásával. Budapesti telephelyük pénzügyi csapatába keresnek most ÚJ munkatársat az alábbi pozícióba: PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJÁK!

A hirdetés lejár 7 nap múlva