TERÜLETI ÉRTÉKESÍTÉSI VEZETŐ

Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye Békés megye Borsod-Abaúj-Zemplén megye Csongrád - Csanád megye Hajdú-Bihar megye Heves megye Jász-Nagykun-Szolnok megye Nógrád megye Pest megye Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Pozíciószint: Középvezető / Menedzser

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 5-7 év

Nyelvtudás: Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Fontos Önnek az értékesítés, de vezetőként egyre kevesebb ideje jut a partnerekre?
Szeretne továbbra is az értékesítés része lenni és mellette szeretne csapatot is koordinálni?

Partnerünk Európa egyik vezető vállalata ipari karbantartáshoz, javításhoz és felújításhoz szükséges termékek és szolgáltatások terén.

Mechanikus erőátviteli, pneumatikai, hidraulikai rendszerek, csapágyak, szerszámok, egészség- és biztonságvédelmi felszerelések gyártásával és forgalmazásával foglalkozik.

A vállalat lassan 20 éve tevékenykedik Magyarországon országszerte.

Ha Ön olyan Értékesítési Vezető, aki fontosnak tartja, hogy a csapat vezetése mellett, az értékesítés is szerves része legyen a mindennapjainak, akkor Önt keressük az alábbi pozícióba:

Milyen feladatok várnak Önre:
  • A hozzá tartozó értékesítők operatív irányítása (4 fő),
  • Az értékesítők éves tervének, célszámainak meghatározásában való közreműködés, valamint a régió üzleti tervének végrehajtása, a célszámok elérése,
  • Kapcsolattartás beszállítókkal, vevői tárgyalások előkészítése, lefolytatása, szerződéskötések előkészítése, valamint a meglévő kapcsolatok fejlesztése, új kapcsolatok kiépítése, új üzleti lehetőségek felkutatása
  • Költségcsökkentési projektek megvalósítása
  • Marketingakciók időben és minőségben való végrehajtása.
Mi az, amit elvárunk Öntől:
  • Főiskolai vagy egyetemi MŰSZAKI végzettség,
  • Minimum 5 éves műszaki értékesítői tapasztalat B2B szegmensben,
  • Minimum 1 éves tapasztalat értékesítési csapat vezetésében,
  • Angol nyelv magabiztos társalgási ismerete (szóban és írásban egyaránt),
  • B kategóriás járművezetői engedély,
  • Utazási hajlandóság Magyarországon, esetenként külföldön.
Jó ha rendelkezik vele, de nem feltétele a pozíció betöltésének:
  • Több éves műszaki területen értékesítésben szerzett tapasztalat,
  • Karbantartási termékek, szerszámok, munkavédelmi termékek ismerete.
Amit megbízónk kínál:
  • Pozícióhoz illeszkedő jövedelem,
  • Vállalati autó magánhasználatra is,
  • Munkavégzéshez laptop és mobiltelefon,
  • Szakmai képzésekben részvételi lehetőség,
  • Stabil hátterű nemzetközi vállalatnál kiszámítható munkakörülmények.
Munkavégzés helye: Kelet-Magyarország

Munkaidő: Hétfőtől - péntekig (rugalmas munkarend)

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra magyar és angol nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Partnerünk Európa egyik vezető vállalata ipari karbantartáshoz, javításhoz és felújításhoz szükséges termékek és szolgáltatások terén. Mechanikus erőátviteli, pneumatikai, hidraulikai rendszerek, csapágyak, szerszámok, egészség- és biztonságvédelmi felszerelések gyártásával és forgalmazásával foglalkozik. A vállalat lassan 20 éve tevékenykedik Magyarországon országszerte. Bővülő csapatába keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 40 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Országos

Értékesítőként úgy érzi, hogy szeretne végre teljesen önállóan dolgozni? Elég tapasztalt és határozott ahhoz, hogy új piacokat fedezzen fel és növelje egy vállalat piaci részesedését Magyarországon? Fontos Önnek a fenntarthatóság és a folyamatos innováció? Most itt a lehetőség, hogy Ön legyen egy vállalat KULCSEMBERE! Ügyfelünk nemzetközi műanyagipari vállalatcsoport folyamatosan bővülő leányvállalata. Hozzájuk keresünk most új munkatársat az alábbi pozícióba: Fő felelőssége: A meglévő partnerekkel való szorosabb kapcsolat kiépítése, segítve a kapacitás optimálisabb, hatékonyabb elosztását. Új vevők felkutatása, piaci részesedés növelése

A hirdetés lejár 5 nap múlva

Partnerünk Európa egyik vezető vállalata ipari karbantartáshoz, javításhoz és felújításhoz szükséges termékek és szolgáltatások terén. Mechanikus erőátviteli, pneumatikai, hidraulikai rendszerek, csapágyak, szerszámok, egészség- és biztonságvédelmi felszerelések gyártásával és forgalmazásával foglalkozik. A vállalat lassan 20 éve tevékenykedik Magyarországon országszerte. Magyarországon egy vadonatúj pozícióba keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 22 nap múlva