PROJEKTVEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Építőipar, Ingatlan

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Magyar építőipari kivitelezéssel foglalkozó partnerünk tevékenységi köre főként a közbeszerzések területére terjed ki, ezzel párhuzamosan szívesen építenek, felújítanak befektetőknek és magánszemélyeknek egyaránt.

Budapest és Pest megyében
több új projektjük is nyílik, aminek az élére keresnek új kollégákat

pozícióba.
Feladatok:
  • A kivitelezési munkák átfogó irányítása, vezetése, szervezése a munkaterület átvételétől a műszaki átadás befejezéséig
  • Kapcsolattartás a megrendelővel, műszaki ellenőrökkel, tervezővel
  • Kooperációs megbeszélések lebonyolítása
  • A beosztott építésvezetők, művezetők irányítása, ellenőrzése
  • Alvállalkozók irányítása, munkájuk ellenőrzése, átvétele az építésvezetők segítségével
  • Építési napló vezetése
  • Írásbeli beszámoló készítése ügyvezető felé
Elvárások:
  • Felsőfokú építőipari végzettség
  • Legalább 2 éves tapasztalat magasépítésben, generálkivitelezésben, mint építésvezető vagy projektvezető
  • E-napló vezetésében szerzett gyakorlat
  • B-kategóriás jogosítvány
Előny:
  • Felelős műszaki vezetői jogosultság MV-É kategória
  • TERC költségvetési program ismeret
  • Microsoft Office
Amit kínálnak:
  • Piacképes bércsomag (alapbér +  kiemelkedő negyedéves bónusz)
  • Céges autó
  • Mobiltelefon, laptop
  • Stabil vállalati háttér - 60 fős alkalmazotti létszám
  • Szakmai fejlődési lehetőség, számos új projekt
Munkavégzés helye:
  • Budapest és Pest megyei projekthelyszínek
  • Ritkábban vidék is előfordulhat
Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzodat a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Kérdésed van a fenti állással kapcsolatban?

Fordulj kollégánkhoz, aki készséggel segít Neked:

Hasonló pozíciók

Építőipar, Ingatlan | Pest megye

Projektvezetőként a minőségi munka kiemelten fontos Önnek? Képes több dologra figyelni és az időt jól menedzselve kézben tartani a folyamatokat? Nem veszik el a részletekben, így a projekteket mindig sikerre viszi? Jól kommunikál és kiválóan érti a szakmát? Ha Önnek a gyors szakmai döntések számítanak, és szeretne egy kimagaslóan képzett szakemberekből álló építőipari vállalatnál dolgozni, akkor jelentkezzen még MA! Ügyfelünk 100%-ban magyar tulajdonú építőipari vállalat, akik közel 25 éve állnak megrendelőik szolgálatában. Növekedésük záloga, hogy az egyes üzemeltetési és kivitelezési ( ipari létesítmények megvalósítása, műemlék védelem) projektek méretétől és jellegétől függetlenül elkötelezettek amellett, hogy személyre szabott, innovatív, minőségvezérelt megoldásokat hozzanak létre. Folyamatosan bővülő, profi, megbízható szakmai csapatukhoz várjuk az új kolléga jelentkezését az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 103 nap múlva

Szeretne egy stabilan növekvő építőipari vállalatnál dolgozni? Szeretne Ön lenni az, aki a munkafolyamatokat levezényli a több milliárdos projektek esetében? Akkor olvasson tovább, mert megtalálta, amit keresett. Ügyfelünk stabil háttérrel rendelkező sikeres, 100%-ban magyar tulajdonú építőipari vállalkozás. Fő profiljuk: épületüzemeltetés, ipari létesítmények megvalósítása, műemlékvédelem. Ha szeretne egy profi csapathoz csatlakozni, akkor várjuk jelentkezését az alábbi pozícióra:

A hirdetés lejár 17 nap múlva

Magyar építőipari kivitelezéssel foglalkozó partnerünk tevékenységi köre főként a közbeszerzések területére terjed ki, ezzel párhuzamosan szívesen építenek, felújítanak befektetőknek és magánszemélyeknek egyaránt. Most több új projektjük is nyílik, aminek az élére keresnek új kollégákat

A hirdetés lejár 18 nap múlva