RENDSZERINFORMATIKUS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Fejér megye

Munkaterület: Informatika, Telekommunikáció

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Gimnázium Felsőfokú tanfolyam / OKJ

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Alapfok szóban és írásban

Szeretne Magyarország legnagyobb hazai tulajdonú ipari cégcsoportjának tagja lenni? Szeretne új projektek kialakításában részt venni?

Partnerünk üzemeiben tapasztalt mérnökök és technikusok irányításával készülnek vevői követelmények szerint az alkatrészek illetve felületkezelések.
Éves forgalmuk megközelíti a 30 millió EUR-t. Árbevételükben az export mellett jelentős hányadot képvisel a hazai gyártás is.

Hozzájuk keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Adatgyűjtés, elemzés vállalatirányítási rendszerekből,
  • Adatbeviteli és adatkezelési munkákban való részvétel ,
  • Adminisztráció termelési, logisztikai rendszerekben,
  • SQL kódok és eljárások fejlesztése,
  • Riport és elemzési igények kiszolgálása.
Elvárások:
  • Minimum középfokú végzettség,
  • Legalább 2 év tapasztalat Visual studio, vagy SQL programozásban,
  • Rendszerszintű Linux ismeret,
  • Script nyelvismeret Python és/vagy JavaScript,
  • Rendszerszemléletű gondolkodásmód,
  • Adatmodellező és rendszerfejlesztő eszközök ismerete,
  • Alapszintű angol nyelvtudás.
Juttatások:
  • Pozícióhoz illeszkedő bérezés,
  • Havi br. 11.000 Ft-os Cafeteria keret (a próbaidő után),
  • Féléves és éves bónusz (vállalati eredményhez kötött),
  • Stabil, megbízható nagyvállalati háttér, dinamikusan növekvő cég,
  • Barátságos és ösztönző munkahelyi légkör,
  • Összetett, változatos feladatok, egyéni képzési és fejlődési lehetőségek,
  • Egészségmegőrző programok,
  • Vállalati üdülési lehetőség.
Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Munkaidő: Hétfőtől - péntekig, 8:00-16:20, Vezetővel való egyeztetés után rugalmasan alakítható.

Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, küldje el számunka magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Informatika, Telekommunikáció | Győr-Moson-Sopron megye

Szeretne egy dinamikusan fejlődő csapat tagja lenni? Szeretné próbára tenni eddig megszerzett tudását? Parterünk repülőgépiparra, védelemre, biztonságra és szárazföldi közlekedésre szakosodott multinacionális elektronikai vállalat, akinek jelenleg bővítés céljából keresünk új kollégát.

A hirdetés lejár 10 nap múlva
Informatika, Telekommunikáció | Budapest

Partnerünk a beléptető rendszerek meghatározó piaci szereplője. Átfogó szolgáltatást nyújtanak a legegyszerűbb beléptető eszközöktől az összetett biztonsági vagy vállalati beléptető- és munkaidő-nyilvántartó rendszerekig. Több évtizede beléptető rendszerek fejlesztésével (szoftver és hardver) foglalkoznak. Dinamikus, mégis emberközeli légkörben dolgoznak, csapatunkat összekovácsolják közös értékeink: az integritás, a kreativitás, a kitartás és a csapatszellem. Csapatukba keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba

A hirdetés lejár 17 nap múlva

Megbízónk a legmodernebb elemzési és tervezési követelményeknek megfelelő, könnyen használható, átfogó és rugalmas szoftver fejlesztésével foglalkozik az építőmérnökök számára. Az AxisVM egy gyors, hatékony és átlátható tervezési felületet biztosít a felhasználói számára világszerte. Csapatukba keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 15 nap múlva