ÉRTÉKESÍTÉSI VEZETŐ (barkács üzletág)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Elvárt végzettség: Gimnázium

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Tapasztalt vagy barkácsrészleg tervezésében, vezetésében, értékesítésben?
Megbirkóznál egy újonnan induló barkácsrészleg teljes stratégiájának és csapatának felépítésével, vezetésével?
Ha igen, akkor ez a te lehetőséged!

Partnerünk, a 25 éve alapított Piramis Építőház Kft. egy dinamikusan fejlődő építőanyag kereskedelmi cég.

Gödön található, újonnan nyíló áruházuk barkácsrészlegének teljes kialakításához és vezetéséhez keressük új munkatársukat az alábbi munkakörbe:

BARKÁCS ÉRTÉKESÍTÉSI VEZETŐ

Ezek a feladatok várnak Rád az új áruházban:

  • A barkácsrészleg stratégiai és tervezési feladatainak ellátása, majd az üzemeltetetés koordinálása
  • Barkács termékportfólió kialakítása, tárgyalások, egyeztetések gyártókkal, beszállítókkal
  • Vevőáramlás irányítása az áruk eladótéri kihelyezésének meghatározásával
  • Belső folyamatok tervezéséhez, kialakításához, fejlesztéséhez kapcsolódó feladatok
  • Az áruház barkács részlegének megtervezése, vevőáramlás irányítása polcrendszer kialakításával, áruk eladótéri kihelyezésének meghatározásával, figyelembe véve az üzletpolitikát, értékesítési módot, keresettséget, ügyfélközpontúságot, stb.
  • A barkács üzletág működtetéséhez szükséges értékesítői csapat felvétele, munkájuk operatív irányítása és értékelése
  • A barkács kereskedelmi, értékesítési és értékesítés támogatói tevékenységek mérőrendszerének kialakítása, fejlesztése és teljes körű üzemeltetése, üzletági eredményességi mutatók időközi beszámolója; rendszeres és eseti riportok és kampány elemzések készítése, ennek rendszeres kommunikációja a vezetőség felé
  • Barkács kampányok megtervezése és lebonyolítása
  • Piacfigyelés, az aktuális piaci helyzetnek megfelelő ár-stratégia meghatározása, árazásban való részvétel, akciók tervezése
  • Ügyfelek kezelése, megtartása, további vásárlásra ösztönzése
  • Vevői-, és egyéb ügyféltalálkozókon való részvétel, szükség esetén tárgyalások lebonyolítása
  • Folyamatos együttműködés és egyeztetés a társterületek vezetőivel, valamint beszámolás a Kiskereskedelmi üzletágvezető és az Operatív igazgató felé

Téged keresünk, ha:

  • Min. 3 éves barkács értékesítési, valamint min. 2 éves vezetői tapasztalat áll mögötted
  • Irányítottad már barkácsrészleg tervezését, kialakítását
  • Középfokú v. felsőfokú végzettséggel rendelkezel
  • Napi szinten kezeled a számítógépet, vállalatirányítási rendszer használatában jártas vagy
  • Jól kommunikálsz, tapasztalt vagy a gyártói tárgyalásokban, információgyűjtésben
  • Jó szervezési képességekkel, logikus gondolkodással rendelkezel
  • Terhelhető, proaktív személyiség vagy, aki egyben fejlett problémamegoldó képességekkel rendelkezik

Előny:

  • Ha jól ismered az általános építőanyagokat is

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes jövedelem, utazási hozzájárulás
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • A forgalmazott termékekből dolgozói vásárlási kedvezmény
  • Egy műszakos, kiszámítható munkaidő
  • Családias munkahelyi légkör, jófej csapat és rendezett munkakörülmények
  • Stabil, megbízható, a vírushelyzet alatti is eredményesen működő, fejlesztésekben élen járó munkahely, ahol hosszú távra tervezhetsz
  • Önálló, felelősségteljes pozícióban a tapasztalatok és ötletek megvalósításának lehetősége, közvetlen hatás az eredményekre
  • Teljes körű szakmai támogatás a felkészüléshez, valamint rendszeres szakmai továbbképzések biztosítása

Munkavégzés helye:

  • Göd

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésedet, kérjük, hogy a JELENTKEZÉS gomb megnyomásával frissített szakmai önéletrajzoddal, fizetési igényed megjelölésével jelentkezz a rendszerünkön keresztül.

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Partnerünk biorezonanciával működő gépek gyártásával foglalkozik, melyeket külföldre értékesít. Céljuk, hogy orvostudományi fejlesztéseikkel az emberek egészségügyi jólétét megteremtsék. Értékesítési feladatok elvégzésére keres az alábbi pozícióba új kollégát:

A hirdetés lejár 17 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Csongrád - Csanád megye

Partnerünk betonelem előregyártással foglalkozó magyar tulajdonú, több mint 30 éves vállalkozás. Fő profiljuk a betontermék előregyártás a vízrendezés, az öntözés, a közlekedési létesítmények terén. Tevékenységbővülésünk eredményeként keressük hódmezővásárhelyi telephelyükre, szaniter és meleg burkolati termékek értékesítésére az alábbi munkatársainkat:

A hirdetés lejár 26 nap múlva