IRODAI MUNKATÁRS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Győr-Moson-Sopron megye

Munkaterület: Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum Gimnázium

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk bőrből és parafából készült táskák és munkaruhák tervezésével és forgalmazásával foglalkozik több, mint 10 éve. Alapanyagaikat a legkiválóbb európai beszerzőktől rendelik.

Most számára keresünk szakembert Győr környékére az alábbi pozícióba:

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
Főbb feladatok:
  • Intézményekkel való kapcsolattartás
  • Új és régi ügyfelekkel  való kapcsolattartás
  • Social media felületek (Facebook, Instagram) kezelése
  • Egyéb irodai adminisztrációs feladatok
  • Üzletkötőkkel való kapcsolattartás
Amit Partnerünk vár Tőled:
  • Excel, Word felhasználói szintű kezelése
  • Középfokú végzettség
  • Jó kommunikációs képesség
  • Problémamegoldó hozzáállás
  • Social media felületek ismerete
Előnyt jelent, de nem feltétel:
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Marketing területen szerzett tapasztalat
Amit Partnerünk kínál:
  • Bejelentett 8 órás alkalmazotti jogviszony,
  • Fix havi bér
  • Útiköltség térítés (bérlet esetén 100%)
  • Havi bónusz
  • Stabil vállalati háttér
Munkavégzés helye: 9083 Écs

Jelentkezz önéletrajz csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Marketing, PR, Média | Hajdú-Bihar megye

Szeretne kihívásokkal teli munkahelyen dolgozni? Szeretne egy teljesen új üzletágat felépíteni, amivel a cég sikeréhez nagyban hozzájárulhat? Partnerünk 100 százalékban magyar tulajdonú kis- és nagykereskedelmi cég, amely immár 15 éve építőanyagokkal, épületgépészettel, hidegburkolatokkal és fürdőszobai szaniterekkel, kiegészítőkkel foglalkozik. Vállalkozásuk közel 15 főt foglalkoztat, minden évben növeli forgalmát, fejleszti üzletét és nagykereskedelmi hálózatát. A hajdúszoboszlói telephely az évek során a régió egyik meghatározó kereskedésévé vált. Hozzájuk keresünk munkatársat az alábbi pozícióra:

A hirdetés lejár 19 nap múlva
Marketing, PR, Média | Budapest

A Beck & Partners Kft. egy magyar tulajdonú, 15 éve működő munkaerő-közvetítő cég. Országos szinten vagyunk jelen a fizikai toborzásban, mérnök és IT szakemberek keresésében, illetve felsővezető keresésben is. Ügyfélkörünk sokszínű, minden szektor kisebb és nagyobb szereplőivel kapcsolatban állunk. Folyamatosan bővülő csapatunkba keresünk Online Hirdetési Koordinátori pozícióba új kollégát.

A hirdetés lejár 47 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

A hirdetés lejár 25 nap múlva