HR ASSZISZTENS TOBORZÁS-KIVÁLASZTÁS TERÜLETEN

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: HR, Munkaügy

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

A Beck & Partners Kft. a legnagyobb magyar tulajdonú munkaerő-közvetítő cég. Országos szinten toborzunk szakembereket, ügyfélkörünk sokszínű, minden szektor nagyobb és kisebb szereplőivel partnerkapcsolatban állunk. Folyamatosan bővítjük saját csapatunkat, jelenleg már közel 60 lelkes kolléga dolgozik azon minden nap, hogy munkavállalók és munkaadók között a kapcsolatot megteremtse. Jelenleg a következő pozícióra várjuk az érdeklődők jelentkezését:

Lehetőségünk olyan pályakezdőknek is szól, akik érdeklődnek a HR iránt és szeretnének megismerkedni a toborzás-kiválasztás világával.
Ezek lesznek a feladataid:
  • Senior kolléga munkájának támogatása a legkülönbözőbb toborzási projektekben
  • Megfelelő jelöltek felkutatása adatbázisokban
  • Hírlevelek küldése, online hirdetések kezelése, a bejelentkezők előszűrése
  • Recruiter alapfeladatok elsajátítása, hiszen az a cél, hogy a jövőben önálló recruiterként erősítsd a csapatot

Amit elvárunk Tőled:
  • Felsőfokú végzettség (főiskolai vagy egyetemi) - Nem elvárás a szakirányú végzettség, de előny
  • Magabiztos angol nyelvtudás - Nemzetközi partnereinkkel szóban és írásban is jól kell tudnod kommunikálni
  • Jó kommunikációs készség – telefonon kell felkeresned a jelölteket, ezért a magabiztos kommunikáció és a kapcsolatteremtő készség elengedhetetlen ebben a munkakörben
  • Talpraesettség, jó problémamegoldó képesség - Ez a szakma mindig tartogat meglepetéseket, ezekre készen kell állnod
  • Heti 40 óra teljesítése

Előnyt jelent:
  • Ha szereztél már tapasztalatot a toborzás-kiválasztás területén

Amit mi tudunk nyújtani Neked:
  • Fix alapbér + havi bónusz (teljesítmény alapján)
  • Havi cafeteria keret
  • Ha Budapest vonzáskörzetéből jársz be, távolsági bérleted árát fedezzük
  • Támogató, összetartó csapat, akik mindig segítik a fejlődésedet
  • Szülinapok, évfordulók megünneplése
  • Csapatépítők. személyes és csoportos jutalmak
  • Próbaidő letelte után home office lehetősége megegyezés alapján

Mi történik majd a kiválasztás során?
Felhívunk, telefonos interjút készítünk veled. Ha ott megfeleltél, eljössz hozzánk és beszélgetünk. Irodánk a XI. kerületben található egy csendes, kertvárosi utcában. A személyes találkozón néhány gyors teszt megoldása után felteszünk neked még pár kérdést veled kapcsolatban. Minden esetben kapsz tőlünk visszajelzést – akkor is, ha nem téged választottunk valamiért.

Kukkants be irodánk életébe, ha többre vagy kíváncsi, és jelentkezz hozzánk! www.instagram.com/beckandpartners

Ha felkeltettük érdeklődésedet, a jelentkezés gombra kattintva add be hozzánk önéletrajzodat!

Hasonló pozíciók

HR, Munkaügy | Budapest

Partnerünk egy 1927 óta működő, független, magyar tulajdonban álló textilipari vállalkozás. XI. kerületi telephelyükre, egy új üzem felépítése kapcsán szeretnék a HR osztályt tovább erősíteni, ehhez keresnek új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 10 nap múlva