KAZÁNKEZELŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Tolna megye

Munkaterület: Mérnöki, Műszaki területek

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Szeretnél egy szuper csapat tagjaként dolgozni? Szeretnél piacvezető , innovatív cégnél elhelyezkedni?

Partnerünk a húsipar meghatározó szereplője. Mind minőségben, mind hatékonyságban példaértékű a többi vállalat körében.

Jelenleg bővülés miatt keresünk hozzájuk kollégát az alábbi pozícióba:

KAZÁNKEZELŐ

Munkavégzés helye: Tamási

Munkaidő: Napi 8 órás munkavégzés, 3 műszakban, 4 munkanap 7:30-15:30 - 1 szünnap, 4 munkanap 15:30-23:30 - 1 szünnap, 4 munkanap 23:30-7:30 - 2 szünnap.
Feladataid lesznek:
  • Adott teljesítményű kazán működtetése, leállítása- indítása, technológiai leválasztás, égőberendezés ellenőrzése, mérések végzése,
  • A kazánok kezeléséről szóló biztonsági előírások követése, napi szintű alap karbantartási utasítások elvégzése,
  • A kazán segédberendezéseinek (vízlágyító, gáztalanító stb.) napi szintű ellenőrzése,
  • A berendezések teljesítményének figyelése és felügyelete a hatékony működés biztosítása érdekében.
Ami a cég részéről elvárás:
  • Minimum középfokú műszaki végzettség, preferáltan kazángépész, kazánkezelő, vagy erősáramú területen,
  • Minimum 2 éves tapasztalat ipari környezetben termelő gépek karbantartásában, vagy kazánok kezelésében.
Amit a cég biztosít Számodra:
  • Pozícióhoz illeszkedő bérezés,
  • Havi cafeteria, hűségprémium, jelenléti-, teljesítmény alapú bónuszrendszer,
  • Hosszútávú, biztos munkahely,
  • Előrelépési lehetőség,
  • Ingyenes szálláslehetőség,
  • Napi 1 ingyenes étkezés,
  • Munkahelyi bölcsőde,
  • Saját, műszakhoz igazított buszjáratot, bejárási támogatás.
Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődésed, küldd el számunka magyar nyelvű önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Gyártás, Termelés | Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Megbízónk a jó minőségű tömörfa termékek előállításával foglalkozik, számos európai lombos fajok, valamint fenyőfélék nemes alapanyagának feldolgozását végzi. A cég teljes kapacitásával tudja kiszolgálni a partnereit akár bérszárítás, akár fatermékek gyártásáról legyen szó. Szabolcs - Szatmár Bereg megyei székelyére keressük leendő munkatársukat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 34 nap múlva
Mérnöki, Műszaki területek | Bács-Kiskun megye

Megbízónk német tulajdonban lévő, kiváló minőségű műanyagipari fröccsöntőgépek egyik világvezető gyártója. Csapatukba keresnek új munkatársat SZERVIZTECHNIKUS pozícióba, akár azonnali kezdéssel.

A hirdetés lejár 27 nap múlva
Gyártás, Termelés | Bács-Kiskun megye

Szívesen fejlesztenéd szakmai tapasztalataidat egy új pozícióban az autóipar területén? Akkor Ügyfelünknél a helyed! Partnerünk apostagi székhelyű, amerikai tulajdonú cég, amely préstechnikával előállított autóipari termékekkel foglalkozik. Most mérőlaborja számára keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba: