KAZÁNKEZELŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Tolna megye

Munkaterület: Mérnöki, Műszaki területek

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Szeretnél egy szuper csapat tagjaként dolgozni? Szeretnél piacvezető , innovatív cégnél elhelyezkedni?

Partnerünk a húsipar meghatározó szereplője. Mind minőségben, mind hatékonyságban példaértékű a többi vállalat körében.

Jelenleg bővülés miatt keresünk hozzájuk kollégát az alábbi pozícióba:

KAZÁNKEZELŐ

Munkavégzés helye: Tamási

Munkaidő: Napi 8 órás munkavégzés, 3 műszakban, 4 munkanap 7:30-15:30 - 1 szünnap, 4 munkanap 15:30-23:30 - 1 szünnap, 4 munkanap 23:30-7:30 - 2 szünnap.
Feladataid lesznek:
  • Adott teljesítményű kazán működtetése, leállítása- indítása, technológiai leválasztás, égőberendezés ellenőrzése, mérések végzése,
  • A kazánok kezeléséről szóló biztonsági előírások követése, napi szintű alap karbantartási utasítások elvégzése,
  • A kazán segédberendezéseinek (vízlágyító, gáztalanító stb.) napi szintű ellenőrzése,
  • A berendezések teljesítményének figyelése és felügyelete a hatékony működés biztosítása érdekében.
Ami a cég részéről elvárás:
  • Minimum középfokú műszaki végzettség, preferáltan kazángépész, kazánkezelő, vagy erősáramú területen,
  • Minimum 2 éves tapasztalat ipari környezetben termelő gépek karbantartásában, vagy kazánok kezelésében.
Amit a cég biztosít Számodra:
  • Pozícióhoz illeszkedő bérezés,
  • Havi cafeteria, hűségprémium, jelenléti-, teljesítmény alapú bónuszrendszer,
  • Hosszútávú, biztos munkahely,
  • Előrelépési lehetőség,
  • Ingyenes szálláslehetőség,
  • Napi 1 ingyenes étkezés,
  • Munkahelyi bölcsőde,
  • Saját, műszakhoz igazított buszjáratot, bejárási támogatás.
Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődésed, küldd el számunka magyar nyelvű önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Mérnöki, Műszaki területek | Pest megye

Megbízónk klíma- és légtechnikai berendezések értékesítésével, telepítésével, valamint gépészeti kivitelezéssel foglalkozó cég, mely széles körben ismert a hazai piacon. Bővülés miatt most új munkatársat keresnek az alábbi pozícióba.

A hirdetés lejár 17 nap múlva
Gyártás, Termelés | Pest megye

Partnerünk egy vezető multinacionális elektronikai vállalat, mely a gyártás mellett logisztikai szolgáltatásokkal is foglalkozik. Speciális műszaki termékeket, megoldásokat fejlesztenek és gyártanak. Üzemük rohamosan bővülő gyártási csapatába keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 12 nap múlva
Gyártás, Termelés | Fejér megye

Szeretne Magyarország legnagyobb hazai tulajdonú ipari cégcsoportjának tagja lenni? Szeretne új projektek kialakításában részt venni? Partnerünk üzemeiben tapasztalt mérnökök és technikusok irányításával készülnek vevői követelmények szerint az alkatrészek illetve felületkezelések. Éves forgalmuk megközelíti a 30 millió EUR-t. Árbevételükben az export mellett jelentős hányadot képvisel a hazai gyártás is. Hozzájuk keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 18 nap múlva