CAF-DESIGNER (MŰSZAKI TERVEZŐ)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Zala megye

Munkaterület: Mérnöki, Műszaki területek

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Alapfok szóban és írásban

Partnerünk egyedi gépgyártásban tevékenykedő, teszter adapter-előállításban piacvezető, intenzíven fejlődő és bővülő magyar cég. Zalaegerszegi telephelyük összetartó, családias csapatába keresünk motivált, lelkes, szakmailag fejlődni vágyó kollégát hosszú távra az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok:
  • Egyedi berendezések (teszter adapter) önálló tervezése
  • CNC programok készítése grafikus szoftverrel
  • Munkautasítás és műhelyrajz készítése
  • Aktív együttműködés különböző részlegekkel
Amit Partnerünk vár Tőled:
  • Minimum érettségi, gépész vagy elektronikai technikus
  • Szoftver ismeret: Affice, AutoCAD
  • Alapszintű angol nyelvismeret
  • Jó kommunikációs készség
  • Képezhető és önképző attitűd
  • Önálló munkavégzés
  • Solidworks ismeret előny
Amit Partnerünk kínál:
  • Jó hangulatú, fiatalos lendületű, segítőkész munkatársak
  • Kihívásokkal és lehetősségekkel teli munkakör
  • Stabil háttér, hosszútávú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődési lehetőségek
  • Emelt összegű utazási költségtérítés
  • Cafeteria
  • Bónusz
  • Sporttámogatás
  • Egyéb béren kívüli juttatások
Munkavégzés helye: Zalaegerszeg

Jelentkezz önéletrajz csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Szakmunka | Budapest

Van releváns tapasztalatod rendszertelepítésben és egy remek fejlődési lehetőséget keresel? Ez a pozíció most NEKED szól! Partnerünk a beléptetőrendszerek specialistája. Jegyértékesítő és fizető parkoló rendszerek hardver/ szoftver fejlesztésével és értékesítésével foglalkozó, dinamikusan fejlődő vállalat. Csapata bővítése céljából keresi új kollégáját az alábbi pozíció betöltésére: RENDSZERTELEPÍTŐ

A hirdetés lejár 19 nap múlva
Szakmunka | Fejér megye

Partnerünk saját fejlesztésű mikrohullámú nedvességtartalom méréssel foglalkozik. Kísérleti fejlesztések, kutatás-fejlesztés és saját termékeik értékesítése a portfoliójukhoz tartozik. Folyamatosan bővülő piaci igényeik kielégítésére szeretnék csapatukat bővíteni új műszaki ismeretek elsajátítására nyitott munkatárssal az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 22 nap múlva
Szakmunka | Országos

Partnerünk világszinten tölt be vezető szerepet a lemezek magas szintű megmunkálásában és feldolgozásában. A termékválasztásban megtalálhatók a lézeres vágórendszerek, élhajlítók, valamit a hozzájuk kötődő automatizálási és szoftveres megoldások. A szerviz csapat bővítése céljából keresünk új kollégát a következő munkakörbe:

A hirdetés lejár 1 nap múlva