GYÁR AUTOMATIZÁLÁSI MUNKATÁRS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Gyártás, Termelés

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk egy vezető multinacionális elektronikai vállalat, mely a gyártás mellett logisztikai szolgáltatásokkal is foglalkozik.
Speciális műszaki termékeket, megoldásokat fejlesztenek és gyártanak.

Üzemük rohamosan bővülő gyártási csapatába keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

LEENDŐ FELADATAID LESZNEK...

  • Gépek beállítása
  • Műszaki adminisztráció
  • Az AGVk és portok helyreállítása hibás működés esetén
  • Kontroll programokon keresztül figyelni a területet és alapszintű probléma elhárítás
  • Kifejezetten az AGV pillanatnyi hibás működéséből adódó fennakadás orvoslása
  • Konkrét helyreállítási folyamatok ismerete és elvégzése
  • Excel fájlban jelentés angol nyelven

TÉGED KERESÜNK,HA...

  • Rendelkezel legalább 2 év releváns szakmai tapasztalattal (technikus, IT, műszaki területen)
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudással rendelkezel szóban és írásban - nemzetközi csapatról van szó, ahol a beszélt nyelv az angol
  • Van középfokú műszaki végzettséged
  • Rendelkezel B kategóriás jogosítvánnyal
MIT KÍNÁL A CÉG SZÁMODRA?
  • Pozícióhoz illeszkedő alapbér
  • Professzionális, multinacionális környezet
  • SZÉP kártya juttatás
  • Félévente bónusz kitűzött célok alapján
  • Üzemanyag támogatás
  • Céges laptop és mobiltelefon
  • Remek szakmai fejlődési lehetőség és teljeskörű betanulás

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • 2132 Göd

Kattints és jelentkezz az alábbi "JELENTKEZÉS" gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Gyártás, Termelés | Pest megye

Nyitott vagy a legújabb technológiák és a repülőgépipar felé? Szeretnéd egy világszerte ismert vállalatnál szélesíteni mérnöki szakmai tapasztalatodat? Szívesen dolgoznál multi környezetben és hasznosítanád napi szinten angol nyelvtudásodat? Akkor ez a TE lehetőséged, pályázd meg ezt a pozíciót! Partnerünk immár 125 éve az amerikai közlekedési, villamos energia, valamint gyártási és egészségügyi fejlesztések egyik legmeghatározóbb vállalata. Széles területet lefedő innovációival és felfedezéseivel úttörő szerepet játszanak olyan ipari technológiák megalkotásában, amelyek kulcsfontosságú változásokat hoznak és hozzájárulnak egy fenntartható, biztonságos jövő megteremtéséhez. Dinamikusan fejlődő csapatuk új tagját keressük az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 28 nap múlva
Gyártás, Termelés | Bács-Kiskun megye

Partnerünk erősáramú villamos kapcsolóberendezéseket gyártó multinacionális vállalat, akik idén negyedik alkalommal kerültek fel a Fortune top vállalatokat összegyűjtő listájára. Emellett energiahatékonyságban, vezérlés-biztonságban, kritikus áramellátásban és megbízható hűtés területén is világelső helyen állnak. Kunszentmiklósi gyárukban középfeszültségű berendezések- és készülékek előállításával foglalkoznak. Műszaki csapatukat szeretnék bővíteni egy új kollégával az alábbi munkakörben:

Gyártás, Termelés | Veszprém megye

Stabil munkahelyet keres, ahol modern technológiával és gépekkel dolgozhat? Van már tapasztalata műanyaggyártásban? Ha eddig minden kérdésre Igen-nel felelt, ez a lehetőség Önnek szól! GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK pozícióbakeresik bővülő csapatuk új tagját. Speciális műanyagipari csomagolóanyagok gyártásával foglalkoznak, világszerte 850 alkalmazottat számolhattak az idei évben.

A hirdetés lejár 11 nap múlva