KÖNYVELŐ MUNKATÁRS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Pénzügy, Számvitel, Kontrolling

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Az Equilor Befektetési Zrt.

KÖNYVELŐ MUNKATÁRSAT

keres Budapesti irodájukba.

Juniorok jelentkezését is várjuk!
Feladatok:
  • A könyvelés bizonylati rendjének és a kontírozási technika kialakításában való részvétel,
  • Vevő, szállító számlák kontírozása, könyvelése, teljesítések követése,
  • Havonta mérlegbeszámoló készítése,
  • Jelentéstételi kötelezettségekhez szükséges adatok, határidőre történő előkészítése
  • Napi könyvelési feladatok elvégzése és ellenőrzése
  • Adóbevallások összeállítása
  • NAV kapcsolattartás, adófolyószámlák rendszeres egyeztetése, külön figyelemmel a különböző adónemek előlegfizetési, feltöltési kötelezettségeire
Elvárások:
  • Gazdasági végzettség
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Büntetetlen előélet igazolása
  • Megbízhatóság, precizitás, pontosság, határidők szigorú betartása
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés, csapatszellem
Előnyt jelent:
  • 1 - 2 év szakmai gyakorlat
  • Aktív mérlegképes könyvelői minősítés
  • MS Excel magas szintű ismerete
Amit nyújtani tudunk:
  • Versenyképes jövedelem
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Kiváló munkafeltételek
  • Elegáns irodai környezet
  • Dinamikus, fiatal csapat
Munkavégzés helye:
  • Budapest II. kerület
Fontos információk - jelentkezés módja, alapvető elvárások a beadott pályázattal kapcsolatban:
  • Szakmai önéletrajz, bérigény megjelöléssel
  • Motivációs levél

Hasonló pozíciók

Pénzügy, Számvitel, Kontrolling | Budapest

A világ második legnagyobb építőanyagipari vállalatának SSC-je, 89 ezer embert foglalkoztat 31 országban. Most új kollégát keresnek a következő pozícióba:

A hirdetés lejár 13 nap múlva

Szívesen dolgozna egy piac által elismert, exkluzív multivállalatnál? Szeretne egy támogató csapat tagjaként nívós, nemzetközi környezetben dolgozni? Amennyiben a fenti kérdésekre igennel felelt, ez az Ön lehetősége! Ügyfelünk 25 éves múlttal rendelkező vállalat, a nemzetközi ingatlanpiac meghatározó szereplője. A cég prémium minőségű épületek bérbeadásával, üzemeltetésével foglalkozik, mostanra csaknem 1.300.000 nm2-nyi terület fűződik a nevükhöz, főként közép-kelet-európai fővárásokban vannak jelen. Dinamikusan fejlődő vállalat lévén bővülés végett keressük most a pénzügyi csapat új tagját az alábbi pozícióba. A pozíció 6 órás és 8 órás munkaviszonyban is betölthető!

A hirdetés lejár 28 nap múlva
Pénzügy, Számvitel, Kontrolling | Veszprém megye

Ha megtanulta már a kontrolling alapjait vagy szeretne ezen a területen tapasztalatokat gyűjteni! Ha kontrollerként Ön a folyamatokban, az elemzésekben hisz, amivel a stratégiai döntések alapkövét adja? Ha szívesen kapcsolódna be a digitalizációs folyamatok kiépítésébe? Akkor ez a pozíció Önnek szól! Ügyfelünk nemzetközi műanyagipari vállalatcsoport folyamatosan bővülő leányvállalata. Hozzájuk keresünk most munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 35 nap múlva