MŰSZAKI ELŐKÉSZÍTŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Szeged

Munkaterület: Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum Gimnázium

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk, közel 30 éves, acélszerkezetek, üveg- és fémhomlokzatok tervezésével, gyártásával és kivitelezésével foglalkozó szegedi építőipari vállalat.

Most számára keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok:
  • Pályázati és tervdokumentáció feldolgozása, műszaki és számszaki ellenőrzése
  • Szükség esetén árajánlatkérőtől kiegészítő információk bekérése
  • Acél- és/vagy alumínium szerkezetek, nyílászárók, homlokzat burkolati rendszerek, üvegfalak, függönyfalak árajánlatainak készítése
  • Beszállítói ajánlatok bekérése, műszaki ellenőrzése, kiértékelése
  • Tárgyalásokon, egyeztetéseken való részvétel
Amit Partnerünk vár Tőled:
  • Legalább középfokú műszaki végzettség (technikus)
  • MS Office programok felhasználó szintű ismerete
  • Jó kommunikációs készség
Előnyt jelent, de nem feltétel:
  • Építő-, építész- vagy gépészmérnök végzettség
  • Tervezőprogram ismeret
  • Angol vagy német nyelvtudás
Amit Partnerünk kínál:
  • Változatos, kihívásokkal teli feladatok
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Támogató, fiatalos munkakörnyezet
  • Versenyképes bér és béren kívüli juttatási csomag

Jelentkezz önéletrajz csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Építőipar, Ingatlan | Budapest

Stabil háttérrel rendelkező munkahelyet keres és szívesen dolgozna tervezőként izgalmas, nemzetközi projekteken? Olyan cégnél szeretne dolgozni, ahol precíz mérnöki munkáját elismerik és fejlődését rendszeres szakmai tréningekkel támogatják? Amennyiben a fenti kérdésekre igennel felelt, ez az Ön lehetősége! Ügyfelünk több mint 20 éves múltra visszatekintő, 100% magyar tulajdonban lévő vállalat, mely egyszemélyes vállalkozásból nőtte ki magát. Mára 45 fősre nőtt csapatuk idáig több, mint 4000 projektet vitt sikerre a világ 35 országában. Csapatukba bővítés céljából keresünk kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 28 nap múlva

Szereti az innovatív és egyedi megoldásokat? Végre szeretne Ön lenni egy termék úttörője Magyarországon? Szeretne egy teljes üzletágat felépíteni és később vezetőként bizonyítani? Akkor ne keressen tovább, mert ebben a lehetőségben mindez megvan! Ügyfelünk egy osztrák multinacionális építőipari vállalat. Legnagyobb betonelemgyártó vállalatként, mára Magyarországon 3 gyáregységgel rendelkezik és számos mély,- magas,-szerkezet,- hálózat,- és útépítési referenciával. Jelenleg egy új és innovatív termékük piaci bevezetésére keresnek talpraesett kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 7 nap múlva
Építőipar, Ingatlan | Pest megye

Ügyfelünk egy osztrák multinacionális építőipari vállalat. A legnagyobb betonelemgyártó vállalatként, mára Magyarországon 3 gyáregységgel és számos mély,- magas,-szerkezet,- hálózat,- és útépítési referenciával rendelkezik. Új proaktív munkatársukat keresik TERVEZŐMÉRNÖK pozícióba.

A hirdetés lejár 12 nap múlva