ÉPÍTŐANYAG SZAKMAI KOORDINÁTOR

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest Home office

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Gimnázium Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk meghatározó, száz százalékig magyar tulajdonban lévő építőanyag-kereskedelmi hálózat, amelyet 1997-ben öt győri építőanyag-kereskedő alapított.

A vállalat ma már több mint 80 építőanyag szakkereskedést foglal magába, melyek mögött gyakran családi vállalkozások állnak. Hálózatukat a folyamatos növekedés, a gazdasági stabilitás jellemzi.

Most számára keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok:
  • Építőipari anyagismerettel támogatni a belső adminisztrációt és hálózati termékadatbázist (cikktörzs adatbázis)
  • Az adatbázis működésnek, folyamatos szakmai adatokkal való frissítése, adatok helyességének ellenőrzése
  • A cikktörzs adatbázisban megtalálható anyagok termékjellemzőinek begyűjtése
  • Az adatbekérések során a cikktörzs hiányosságok pótlásában poraktív munkavégzés és szoros határidő figyelés
  • A termékek cikkszámainak, megnevezéseinek, besorolásainak, cikkcsoportjainak, raktári és szállítói adatainak, árainak, mennyiségi egységeknek, termékfotóknak, és egyéb termék tulajdonságoknak rendszerben történő rögzítések ellenőrzése és felügyelete.
  • Kapcsolattartás és folyamatos konzultáció a gyártók és szállítók törzsadat kezelőivel
Azt a munkatársat keressük, aki:
  • Rendelkezik építőanyag kereskedelemben szerzett tapasztalattal (értékesítés és/vagy beszerzés), ismeri az építőanyagokat
  • Közép- vagy felsőfokú végzettséggel rendelkezik
  • Jól tud rendszerezni, könnyen átlátja az összefüggéseket
  • Keresi az új kihívásokat, fejlesztési lehetőségeket
  • Felhasználói szintű számítógépes, de magas fokú Excel ismeretekkel rendelkezik
  • Képes komplexen, rendszerben gondolkodni, csapatban dolgozni
  • Precíz, pontos, lendületes
Előnyt jelent, de nem feltétel:
  • ERP (integrált vállalatirányítási) rendszerismeret, gyakorlati tapasztalat
  • Cikktörzs kezelési tapasztalat
Amit Partnerünk kínál:
  • Havonta fix bér mellett évente egy alkalommal teljesítmény bónusz megfelelő eredmény elérése esetén;
  • Hozzájárulnak pihenésedhez SZÉP kártyán, amit akár a plusz szülinapi szabadságodon is elkölthetsz
  • Elsődleges munkavégzési helyed Budapest XI. kerület vagy Tényő lakhelyedtől függően
  • Heti max. 3 nap home office-t igényelhetsz
  • Egészség-, élet és baleset biztosítás
Munkavégzés helye: Budapest XI. kerület vagy Tényő

Jelentkezz fényképes önéletrajz és bérigény csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Budapest

Rendelkezel folyékony angol nyelvtudással és szeretnéd ezt napi szinten használni a munkád során is? Van tapasztalatod beszerzésben és szeretnél egy dinamikusan fejlődő gyártó környezetben dolgozni? Ha ezek a kérdésekre a válaszod IGEN, akkor téged keresünk! Partnerünk egy több évtizedes múlttal rendelkező nagyvállalat, akik kerékpárok gyártásával és értékesítésével foglalkoznak. Bővítés miatt keresünk most hozzájuk új munkaerőt a következő pozícióba:

A hirdetés lejár 10 nap múlva
Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Pest megye

Partnerünk fő tevékenysége a villamosenergia-termelés, emellett villamos- és gázkereskedelmi engedéllyel is rendelkezik. Összesen 794 MW-os teljesítményével a magyar villamosenergia-rendszer legnagyobb gáztüzelésű erőműve. Energetika, olajipar, közmű területen jártas új munkatársat keresnek az alábbi pozícióba

A hirdetés lejár 20 nap múlva
Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Bács-Kiskun megye

Our partner is a Hungarian factory of an international food industry company. 150.000 tonnes of pet food are produced annually and sold in 50 European and outside Europe markets. They have the Five Principles: Quality, Responsibility, Mutuality, Efficiency, Freedom. They are looking for YOU for the following role:

A hirdetés lejár 28 nap múlva