SZÁMVITELI KOORDINÁTOR

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Home office Győr

Munkaterület: Pénzügy, Számvitel, Kontrolling

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Felsőfokú tanfolyam / OKJ Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 5-7 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk meghatározó, száz százalékig magyar tulajdonban lévő építőanyag-kereskedelmi hálózat, amelyet 1997-ben öt győri építőanyag-kereskedő alapított.

A vállalat ma már több mint 80 építőanyag szakkereskedést foglal magába, melyek mögött gyakran családi vállalkozások állnak. Hálózatukat a folyamatos növekedés, a gazdasági stabilitás jellemzi.

Most számára keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok:
  • Számviteli feladatok átfogó támogatása, elvégzése, beszámolók készítésében való közreműködés
  • A számviteli megfelelés biztosításának szakértői támogatása
  • A törvényi változások folyamatos nyomon követése, részvétel a vállalati információs rendszer fejlesztését előirányzó projektekben
  • NAV bevallásokhoz adatszolgáltatás
  • Közreműködés a NAV vizsgálatoknál, könyvvizsgálatoknál
  • Havi, negyedéves és éves zárás támogatása
  • A területet érintő szabályzatok elkészítésében való részvétel
  • Tárgyi eszközökkel kapcsolatos számviteli feladatok ellátása
  • Főkönyv és analitika folyamatos egyezőségének fenntartása, az előírt határidők szerinti egyeztetése, eltérések kivizsgálása
Te vagy az ideális jelölt, ha rendelkezel:
  • Mérlegképes könyvelői képesítéssel
  • Legalább 5 éves könyvviteli gyakorlattal
  • Adójogszabályok és számviteli törvény naprakész ismeretével, azok önálló alkalmazásával
  • Vállalatirányítási rendszerben szerzett tapasztalattal
  • Felhasználói szintű MS Office ismerettel
Fontos, hogy légy:
  • Precíz, felelősségteljes,
  • Önálló munkavégzésre képes
  • Gyakorlatias szemléletű, pro-aktív
  • Kiváló kommunikációs és együttműködő képesség
Előnyt jelent, de nem feltétel:
  • Adótanácsadói képesítés
  • Vectory program ismerete
Amit Partnerünk kínál:
  • Havonta fix bér mellett évente egy alkalommal teljesítmény bónusz megfelelő eredmény elérése esetén
  • Hozzájárulnak pihenésedhez SZÉP kártyán, amit akár a plusz szülinapi szabadságodon is elkölthetsz
  • Elsődleges munkavégzési helyed a győri modern felújított épületük lenne, ahol a napi kávédról, teádról gondoskodnak
  • Heti egy nap home office-t igényelhetsz, ehhez szükséges eszközöket biztosítják
  • Egészség-, élet és baleset biztosítás
Munkavégzés helye: Győr

Jelentkezz fényképes önéletrajz és bérigény csatolásával az alábbi gombra kattintva: