CSAPATKOORDINÁTOR

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Veszprém megye

Munkaterület: Vezetői pozíciók

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum Gimnázium

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk a Szent Benedek Röplabda Akadémia mindösszesen 7 évvel ezelőtt alakult. A szinte egyedülállóan gyors fejlődésnek köszönhetően rövid idő alatt az ország egyik vezető klubja lett az országban. Az egyik legfontosabb cél, hogy a már most élvonalban, az Extraligában szereplő női felnőtt csapat mellett elismert szakemberek irányításával olyan utánpótlás bázist építenek, amely Észak-Dunántúli regionális központként is működik.

Céljaik eléréséhez a szakmai és technikai csaptuk is folyamatosan bővül, ezért keressünk most számára szakembert az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok:
  • Professzionális felnőtt női csapat versenyeztetésére vonatkozó feladatok a klub által megfogalmazott céloknak megfelelően
  • Hazai mérkőzések és versenyek rendezésében való aktív részvétel
  • Idegenbeli mérkőzések, versenyek, táborok alkalmával folyamatos jelenlét,szervezői feladatok ellátása
  • Nemzetközi és magyar át-, leigazolások, verseny- és játékengedélyek teljes adminisztrációja
  • Sportorvosi engedélyekkel kapcsolatos ügyintézés
  • Versenynaptár egyeztetése, alakítása, adminisztrálása
  • Kapcsolattartás a szakszövetséggel és más szervezetekkel
  • Sportszerek és felszerelések rendelése, leltár és adminisztráció
  • Egészségügyi ellátás, rehabilitáció szervezése
  • Edzések és egyéb csapatprogramok szervezése
Amit Partnerünk vár Tőled:
  • Szakma iránti alázat és elkötelezettség
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány
  • Középfokú angol nyelvtudás
Előnyt jelent, de nem feltétel:
  • Egyéb sportszervezetnél végzett szervezői tapasztalat
Amit Partnerünk kínál:
  • Megegyezés szerinti bérezés
  • Lakhatási támogatás
  • Fejlődési lehetőség
  • Kiváló munkakörnyezet, építő, segítő kollégák
  • Teljes, de rugalmas munkaidő (és hétvégi munkavégzés)
Munkavégzés helye: Balatonfüred

Jelentkezz önéletrajz csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka | Budapest

Partnerünk természetes eredetű élelmiszeripari adalékanyagok előállításával és forgalmazásával foglalkozó nagy múltú vállalat. A német családi vállalkozásból világszintűvé fejlődő cég 7 fős budapesti csapatába keresünk új munkatársat a sales-es és logisztikai feladatok, valamint az adminisztratív tevékenység teljeskörű támogatására az alábbi pozícióba (Pályakezdő és néhány év tapasztalattal rendelkező jelentkezőket is szeretettel várunk!):

A hirdetés lejár 1 nap múlva

Szeretne olyan cégnél dolgozni, ahol minőségi munka folyik? Szeretné az angol nyelvet napi szinten használni? Stabil, piac által elismert cégnél szeretne dolgozni? Partnerünk multinacionális, tőzsdén jegyzett vállalat, piacvezető a maga szakterületén, Budapesten a 13. kerületben található. Közel 30 magasan képzett munkatárs dolgozik nagyon igényes irodai környezetben. A management külföldi, ezért az angol nyelvet naponta, magas szinten kell használni. Hozzájuk keresünk most új munkatársat RECEPCIÓS pozícióba. PÁLYAKEZDŐK jelentkezését is várjuk!

A hirdetés lejár 21 nap múlva

Partnerünk Magyarország egyik vezető lakóingatlan-fejlesztője. Az elmúlt években a hazai lakóház építési piac egyik vezető szereplőjévé vált, a kisebb társasházaktól, a sok száz, vagy ezer lakást is meghaladó lakóparkokig számos beruházással rendelkezik. Most számára keresünk új lendületes, környezetére igényes, udvarias, angolul jól beszélő munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 5 nap múlva