IT SUPPORT

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Informatika, Telekommunikáció

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk 30 éve a magyarországi ICT piac stabil szereplője. Céljuk, hogy segítsék ügyfeleiket abban, hogy egy jól kialakított, megbízható informatikai háttér rendelkezésre állásával a saját üzleti feladataikra fókuszálhassanak.

Most számára keresünk magas szintű Microsoft operációs rendszer és irodai csomag ismeretekkel, valamint gyakorlattal rendelkező munkatársat az alábbi pozícióba:

IT SUPPORT
Főbb feladatok:
  • Számítástechnikai támogatás nyújtása a felhasználók részére Windows környezetben, helyszíni, illetve távoli elérés formájában
  • Kliens oldali hardvereszközök támogatása, meghibásodások feltárása
  • Felhasználói dokumentációk készítése
Amit Partnerünk vár Tőled:
  • Legalább középfokú angol nyelvi kommunikációs készség szóban és írásban
  • Legalább középfokú műszaki/informatikai végzettség
  • Microsoft operációs rendszerek és Office alkalmazások alapos ismerete
  • Alapszintű LAN hálózati ismeretek
  • Kliens hardveres ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány
  • Precizitás
  • Önálló és csapatban való munkavégzési képesség
Amit Partnerünk kínál:
  • Stabil vállalati háttér
  • Összetartó, dinamikus csapat
  • Igényes munkakörnyezet, korszerű munkaeszközök
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Változatos feladatok
  • Korrekt, pozícióhoz illeszkedő fizetés
Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezz fényképes önéletrajz csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Ügyfél-, Vevőszolgálat | Budapest

Megbízónk alacsony költségszintű alkatrészeket, komponenseket szállít a feldolgozó, termelő iparok részére, gyártásukban történő felhasználásra. Célpiacaik a B2B területen találhatóak meg, 27 országban vannak jelen, globálisan 11 gyáregységgel és 21 logisztikai egységgel. Vevőkapcsolati csapatukba keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba

A hirdetés lejár 29 nap múlva

Szeretnél változatos és sokrétű feladatokon dolgozni? Szeretnéd különböző kultúrák vásárlási szokásait megismerni? Folyamatosan fejlődő partnercégünk több mint 15 éve foglalkozik online kereskedelemmel, kezdetben Németország, majd Nyugat-Európa, végül a 2017-es évtől egész Európa területén. Több ezer terméküket Európa legnagyobb online piacterein (Ebay, Amazon, Otto, Real, Cdiscount, Manomano, Emag, Bol, CDON), illetve saját webáruházukban kínálják megrendelésre. Munkavállaló-központú, nyugatias nézeteikből kiindulva céljuk munkatársaik megbecsülése és fejlődésük támogatása által a közös célok együttes elérése. Jelenleg bővülő csapatukba keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 6 nap múlva

A belváros szívében Online pénzügyi szektorban sikeresen működő megbízónknak keresünk az alábbi pozíció betöltésére akár pályakezdő kollégát az alábbi pozícióba azonnali munkakezdéssel:

A hirdetés lejár 1 nap múlva