BELSŐ ÉRTÉKESÍTŐ (SERVICE SALES)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk piacvezető vállalat, precíziós műszereket és szolgáltatásokat kínál kutatás-fejlesztés, minőségellenőrzés, termelés, logisztika és kiskereskedelem területén.

A Sales és Szerviz csapat támogatására
új munkatársa keresnek

pozícióba.
Ezek a feladatok várnak Rád:
  • Szerviz szolgáltatásaik révén ajánlatok és szerződésjavaslatok nyújtása ügyfelek részére
  • Kapcsolatfelvétel a partnerekkel, igényeik felmérése, tárgyalások lebonyolítása elektronikus platformon, telefonon keresztül
  • A meglévő szerződések folyamatos nyomonkövetése, további értékesítési lehetőségek felkutatása az adatbázisban
  • A cég adatbázisának naprakészen tartása, bővítése (termékek, határidők, felelősök rögzítése)
  • Aktív részvétel az értékesítési stratégia és marketingkampányok kidolgozásában, lebonyolításában
Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség
  • Erős középfokú angol nyelvtudás
  • Erős IT ismeretek, egyszerre többféle rendszerben való tájékozódás (Excel, Power Point, vállalatirányítási rendszer, CRM)
  • Kreativitás, kitartás

Előny:

  • B kategóriás jogosítvány

Juttatások:

  • Tapasztalattól függő bérezés
  • Tervhez kötött mozgóbér teljesítmény alapján
  • Éves bónusz
  • SZÉP kártya
  • Életbiztosítás
  • Medicover szolgáltatások és egészségbiztosítás
  • Bérlettámogatás
Munkavégzés helye:
  • Budapest 15. kerület
Munkaidő:
  • 8:00 - 16:30 (rugalmas)
  • Heti 1 nap Home Office lehetőség
Amennyiben szimpatikus számodra a fenti pozíció, töltsd fel frissített önéletrajzod a Jelentkezés gombra kattintva!

Kérdésed van a fenti állással kapcsolatban?

Fordulj kollégánkhoz, aki készséggel segít Neked:

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Győr-Moson-Sopron megye

Az ipar területén szerzett több, mint egy évtizedes tapasztalattal rendelkező, ipari karbantartási termékeket értékesítő partnerünk növekedés miatt motivált új munkatársat keres az alábbi pozícióba: PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

A hirdetés lejár 10 nap múlva
Ügyfél-, Vevőszolgálat | Külföld / Ausztria

Szívesen dolgoznál a bécsi reptér közelében? Schwechat-i Vienna Airport mellett működő autóbérbeadással foglalkozó ügyfelünk részére keressük új munkatársukat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 7 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Bács-Kiskun megye

Megbízónk reklám- és ajándéktárgyak forgalmazásával és emblémázásával foglalkozik. Export Back office csapatuk új munkatársat keres, teljes munkaidőben az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 5 nap múlva