FULL-STACK FEJLESZTŐ (C#, ANGULAR)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Informatika, Telekommunikáció

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Gimnázium Felsőfokú tanfolyam / OKJ

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk több évtizede elismert résztvevője a hazai informatikai világnak. Átfogó, innovatív megoldásaival kiváló minőségű, a kor követelményeinek maximálisan eleget tevő szoftvereket biztosít felhasználói számára.

Emellett olyan egyedi informatikai megoldásokat kínál, amelyek növelik ügyfeleik hatékonyságát és elégedettségét.

Bővítés miatt új kollégát keresünk lendületes webes fejlesztőcsapatukba az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Webes alkalmazás fejlesztése,
  • Tervezési folyamatban való aktív részvétel 10 fős agilis csapatban,
  • Frontend és backend fejlesztés.
Elvárások:
  • Minimum középfokú végzettség,
  • Legalább 1-2 éves szakmai tapasztalat .NET / C# alapú fejlesztésekben,
  • Legalább 2 év fejlesztési tapasztalattal frontend (preferáltan Angular) keretrendszerben,
  • SQL, Transact-SQL gyakorlati tapasztalat.
Előnyök:
  • Felsőfokú informatikai/műszaki végzettség,
  • Minimum középfokú angol nyelvtudás,
  • Scrum csapatban való munkavégzés.

Technológiák:

  • C# 10,
  • Angular 13,
  • SQL,
  • Transact-SQL,
  • ASP.NET Core 6,
  • HTML5 & CSS3,
  • ECMAScript 2022,
  • TypeScript 4.6,
  • Entity Framework Core 6,
  • git.
Juttatások:
  • Hybrid munkarend, rugalmas munkaidő,
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség,
  • Rugalmas feladatkezelés,
  • Felügyelt szakmai fejlődés,
  • Kihívásokkal teli feladatok,
  • Támogató légkör,
  • Cégen belüli közösségi élet (pl. csapatépítők, céges ünnepek),
  • Rekreációs lehetőségek (pl. csocsó, pingpong).
Munkavégzés helye: Az iroda Budapesten, a 11. kerületben található, de mivel a kollégák a hét nagy részében otthonról dolgoznak, az állás az ország bármely pontjáról betölthető.

Munkaidő:
  • Hétfőtől péntekig napi 8 órás munkavégzés.
  • Rugalmas munkaidő reggel 7:30-9:00 óra közötti kezdéssel.

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva! Amennyiben rendelkezel GitHub, Bitbucket vagy GitLab profillal, kérlek a linket csatold az önéletrajzhoz.

Hasonló pozíciók

Informatika, Telekommunikáció | Baranya megye

Ügyfelünk holland tulajdonú vállalat, akik 26 éve alakultak és mentális- , valamint különböző függőségi problémákkal küzdők ellátására specializálódott intézmények számára készítenek teljes körű software csomagot. A PÉCSI irodát 2008-ban hozták létre ahol a saját fejlesztésű szoftverükbe, az új megoldások implementálása, valamint modernizációja történik. Jelenleg bővítés miatt keresünk hozzájuk MEDIOR FRONTEND FEJLESZTŐ (REACT) munkatársat. Fő feladata a szoftver modernizációja, valamint a junior kollégák mentorálása lesz.

A hirdetés lejár 70 nap múlva
Informatika, Telekommunikáció | Budapest

Partnerünk egy több, mint 10 éve működő informatikai szolgáltató vállalat. Fő profiljuk a nagy látogatottságú weboldalak fejlesztése és üzemeltetése. Egy dinamikus csapatba keresünk most szakembereket az alábbi pozíció betöltésére: JUNIOR SZOFTVERFEJLESZTŐ (Pályakezdők jelentkezését is várjuk!)

A hirdetés lejár 27 nap múlva

Partnerünk egy több, mint 10 éve működő informatikai szolgáltató vállalat. Fő profiljuk a nagy látogatottságú weboldalak fejlesztése és üzemeltetése. Egy dinamikus csapatba keresünk most szakembereket az alábbi pozíció betöltésére: SENIOR SZOFTVERFEJLESZTŐ