RENDEZVÉNYSZERVEZŐ MUNKATÁRS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Marketing, PR, Média

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Az Egyetemisták és Főiskolások Országos Turisztikai Találkozója
(EFOTT) hazánk legjelentősebb múltra visszatekintő kulturális fesztiválja. Története 1976-ra nyúlik vissza,  napjainkra az egyik legnagyobb magyar szabadtéri rendezvénnyé nőtte ki magát, amely az elmúlt években folyamatosan látogatottsági rekordokat döntött.

Partnerünk rendezvények/fesztiválok szervezésével foglalkozik, most számára keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok:
  • Megrendelői igények felmérése és javaslat tétel (helyszín / installáció / dekoráció / teljes technika / berendezések / programok / fellépők)
  • Árajánlat és költségkalkuláció egyeztetés a megrendelő igényeinek figyelembevételével, szerződések előkészítése
  • Tárgyalások folytatása, kapcsolattartás a rendezvényen közreműködő összes partnerrel
  • Részletes forgatókönyv készítés a rendezvény színvonalas lebonyolítása érdekében (program menete, időkeret, egyes tevékenységek felelősei)
  • Rendezvény projektmenedzsment során részletes dokumentáció készítése (timing, költségvetés, forgatókönyv)
  • A rendezvény teljes időtartama alatt a helyszíni rendelkezésre állás és közreműködés a váratlan problémák megoldásában
  • A rendezvény befejeztével elszámolás készítés
  • A számlák kiegyenlítéséről való gondoskodás és a rendezvénnyel kapcsolatos dokumentumok megfelelő adminisztrációja
Amit Partnerünk vár Tőled:
  • Legalább 1-3 éves releváns ügynökségi/rendezvényszervezői tapasztalat vagy összetett rendezvények szervezésében szerzett tapasztalat
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás, írásban és szóban egyaránt
  • Felhasználó szintű IT ismeretek / MS programok ismerete
  • B kategóriás jogosítvány (aktív vezetési tapasztalat)
  • Erős műszaki tapasztalat
  • Ügyfélorientált szemlélet
  • Nagyfokú önállóság, felelősségvállalás, valamint együttműködő munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs és szervezőkészség
Előnyt jelent, de nem feltétel:
  • Színpadmesteri tapasztalat
  • Magas szintű technikai ismeretek
Amit Partnerünk kínál:
  • Sikeres, összetartó csapat
  • Inspiráló feladatok
  • Barátságos munkakörnyezet
  • Piacképes fizetés
  • Céges mobiltelefon és laptop
  • Nyitott, kezdeményezésre ösztönző cégkultúra
Munkaidő: 9.00-17.00

Munkavégzés helye: 1053 Budapest, Ferenciek tere 7-8.

Jelentkezz önéletrajz csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka | Budapest

Szeretne olyan cégnél dolgozni, ahol minőségi munka folyik? Szeretné az angol nyelvet napi szinten használni? Stabil, piac által elismert cégnél szeretne dolgozni? Partnerünk multinacionális, tőzsdén jegyzett vállalat, piacvezető a maga szakterületén, Budapesten a 13. kerületben található. Közel 30 magasan képzett munkatárs dolgozik nagyon igényes irodai környezetben. A management külföldi, ezért az angol nyelvet naponta, magas szinten kell használni. Hozzájuk keresünk most új munkatársat RECEPCIÓS pozícióba. PÁLYAKEZDŐK jelentkezését is várjuk!

A hirdetés lejár 19 nap múlva

Partnerünk Magyarország egyik vezető lakóingatlan-fejlesztője. Az elmúlt években a hazai lakóház építési piac egyik vezető szereplőjévé vált, a kisebb társasházaktól, a sok száz, vagy ezer lakást is meghaladó lakóparkokig számos beruházással rendelkezik. Most számára keresünk új lendületes, környezetére igényes, udvarias, angolul jól beszélő munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 3 nap múlva
Vezetői pozíciók | Veszprém megye

Partnerünk 7 évvel ezelőtt alakult. A szinte egyedülállóan gyors fejlődésnek köszönhetően rövid idő alatt az ország egyik vezető röplabda klubja lett az országban. Az egyik legfontosabb cél, hogy a már most élvonalban, az Extraligában szereplő női felnőtt csapat mellett elismert szakemberek irányításával olyan utánpótlás bázist építenek, amely Észak-Dunántúli regionális központként is működik. Céljaik eléréséhez a szakmai és technikai csaptuk is folyamatosan bővül, ezért keressünk most számára szakembert az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 14 nap múlva