ÜZLETSZERZŐ/ÜZLETFEJLESZTŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Veszprém megye

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Elvárt végzettség: Gimnázium

Munkatapasztalat: 5-7 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Megbízónk az építőiparban (elsősorban a térkőgyártásban) használt egyedi gépek tervezésével, telepítésével, illetve szerszámok és egyéb eszközök gyártásával foglalkozó KKV vállalat.

A tervezési, gyártási kapacitások bővítésére keresünk új kollégát a következő pozícióba:

Üzletszerzőként a következő feladatokat kell ellátnod:
  • Rendszeres piackutatás és ennek megfelelően az üzletszerzési stratégia kidolgozása
  • Egyedi gépgyártási/sorozatgyártási megbízások behozatala
  • Árajánlatok kidolgozása
  • Szerződések megkötése és utánkövetése
  • Rendszeres kapcsolattartás meglévő és új ügyfelekkel/beszállítókkal
Amit Megbízónk kér tőled:
  • Minimum középfokú végzettség megléte
  • Legalább 5 éves tapasztalat értékesítési, üzletszerzési területen
  • Műszaki/gépészeti ismeretek
  • Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
Előny, ha rendelkezel:
  • Felsőfokú végzettséggel
  • Egyedi gépértékesítésében szerzett tapasztalattal
Amit Megbízónk kínál:
  • Tapasztalathoz illeszkedő bérezési rendszer
  • Bónuszlehetőség megegyezés szerint
  • Céges autó, akár magánhasználatra is
  • Laptop és mobiltelefon a hatékony munkavégzéshez
  • Rugalmas munkaidő
Munkavégzés részletei:
  • Munkavégzés helye: Veszprém
  • Munkaidő: napi 8 órás munkavégzés, rugalmas beosztásban
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, várjuk önéletrajzodat a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Pest megye

Ügyfelünk egy sikeres, Európa-szerte működő vállalat, amely több, mint 25 éve van jelen a magyar piacon, az anyacég pedig több mint 150 éves múltra tekint vissza. Alumínium, acél és műanyag nyílászáró rendszereket forgalmaznak, nem csak profilokat, hanem az ahhoz szükséges vasalatokat, gumitömítéseket és kiegészítőket is. Komplett rendszereket adnak ügyfeleik számára.

A hirdetés lejár 26 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Partnerünk meghatározó, száz százalékig magyar tulajdonban lévő építőanyag-kereskedelmi hálózat, amelyet 1997-ben öt győri építőanyag-kereskedő alapított. A vállalat ma már több mint 80 építőanyag szakkereskedést foglal magába, melyek mögött gyakran családi vállalkozások állnak. Hálózatukat a folyamatos növekedés, a gazdasági stabilitás jellemzi. Most számára keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 19 nap múlva

Partnerünk nemzetközi számítástechnikai nagykereskedő vállalat, regionális jelenléttel a környező országokban. Az általuk képviselt gyártók termékeit nagy elhivatottsággal és a gyártó igényeire szabott dedikált csapattal viszik piacra. Csapatukba az alábbi pozíció betöltésére írnak most ki pályázatot:

A hirdetés lejár 12 nap múlva