GARANCIAMÉRNÖK

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Építőipar, Ingatlan

Pozíciószint: Középvezető / Menedzser

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 7-10 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk a magyar építőipar meghatározó szereplőjeként, több mint száz éve folyamatosan jelen van a piacon.
Működése mérnöki oldalról történő támogatása céljából, mérnöki csoportjába keressük új szakemberét az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok:
  • Társaság által megvalósított mélyépítési projektek garanciális feladatainak ellátása
  • Garanciális kockázatok elemzése
  • Bejelentett garanciális igények jogosságának vizsgálata
  • Beérkezett javítási ajánlatok egységárelemzése, ártükör készítése, a megajánlott anyagok és termékek megfelelőségének ellenőrzése
  • A felmerülő garanciális meghibásodások javításának költséghatékony előkészítése és megvalósítása
  • Kapcsolattartás a mérnökökkel, üzemeltetőkkel és a garanciális javítást végző vállalkozókkal
  • Szükség szerint részvétel a folyamatban lévő javítások helyszíni felügyeletében
  • Garanciális szakaszok (jótállási, szavatossági szakasz) lezárása, a teljes garanciális időszak összegző értékelésének összeállítása, a garanciális időszak pénzügyi értékelése, jogi, műszaki tapasztalatok összegzése
  • Projektek dokumentálása, nyilvántartása
  • Alvállalkozók és saját fizikai létszám munkaszervezése és napi szintű koordinálása
Amit Partnerünk vár Tőled:
  • Felsőfokú szakirányú végzettség (építőmérnök)
  • Legalább 10 éves mérnöki kivitelezői releváns tapasztalat (rugalmas, akár néhány éves tapasztalattal is)
  • B kategóriás érvényes vezetői engedély
  • Felelős Műszaki Vezetői jogosultság
  • Erős felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Kimagasló rendszerszemlélet, proaktív látásmód
  • Kiemelkedő kommunikációs, tárgyalási készség
  • Határozott fellépés, döntéshelyzetekben gyors, higgadt gondolkodásmód
Előnyt jelent, de nem feltétel:
  • Műszaki Ellenőri jogosultság
  • Vállalatirányítási rendszerek ismerete
  • Idegennyelv ismerete

Amit Partnerünk kínál:

  • Korrekt, pozícióhoz illeszkedő fizetés és cafetéria juttatások
  • Céges laptop és mobiltelefon
  • Céges autó, magánhasználatra is
  • Magán egészségbiztosítás
  • Home office lehetősége
  • Kiváló munkakörülmények és munkahelyi légkör
  • Hosszú távú, stabil munkahely
  • Szakmai továbbképzések, programok munkáltatói támogatása
  • Nyelvtanfolyam lehetősége
  • Motiváló szakmai feladatok, fejlődési lehetőség
Munkavégzés helye: Budapest, XIII. Kerület

Munkaidő: rugalmas, általában 7:30 és 16:00 között alakul

Ha fontos számodra, hogy kihívást jelentő, motiváló szakmai feladataid legyenek, jelentkezz önéletrajz csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Építőipar, Ingatlan | Pest megye

Ügyfelünk közel 6 évvel ezelőtt alakult 100%-ban magyar tulajdonú építőipari vállalkozás. Tevékenységeik között megtalálhatóak: épületüzemeltetés, ipari létesítmények megvalósítása, műemlék védelem. Ha szeretne egy profi, folyamatosan bővülő csapathoz csatlakozni, akkor várjuk jelentkezését az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 9 nap múlva

Szeretne egy stabilan növekvő építőipari vállalatnál dolgozni? Szeretne Ön lenni az, aki a munkafolyamatokat levezényli a több milliárdos projektek esetében? Akkor olvasson tovább, mert megtalálta, amit keresett. Ügyfelünk stabil háttérrel rendelkező sikeres, 100%-ban magyar tulajdonú építőipari vállalkozás. Fő profiljuk: épületüzemeltetés, ipari létesítmények megvalósítása, műemlékvédelem. Ha szeretne egy profi csapathoz csatlakozni, akkor várjuk jelentkezését az alábbi pozícióra:

A hirdetés lejár 30 nap múlva

Magyar építőipari kivitelezéssel foglalkozó partnerünk tevékenységi köre főként a közbeszerzések területére terjed ki, ezzel párhuzamosan szívesen építenek, felújítanak befektetőknek és magánszemélyeknek egyaránt. Most több új projektjük is nyílik, aminek az élére keresnek új kollégákat

A hirdetés lejár 28 nap múlva