KÜLKERESKEDELMI ASSZISZTENS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye Budapest

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Elvárt végzettség: Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Megbízónk reklám- és ajándéktárgyak forgalmazásával és emblémázásával foglalkozó
ANDA PRESENT GROUP
Export Back office csapata

munkatársat keres, teljes munkaidőben.

Amiben számítanak rád:
  • Meglévő export partnerkörrel való kapcsolattartás
  • Beérkező rendelések teljeskörű lebonyolítása
  • Árajánlatok készítése
  • Reklamációk ügyintézésében való részvétel
  • Kintlévőségek kezelésében történő részvétel
  • Együttműködés az export üzletkötőkkel és társosztályokkal
Ideális jelölt vagy, ha:
  • Legalább középfokú iskolai végzettséged van
  • Középfokú angol nyelvismerettel rendelkezel
  • Van tapasztalatod adminisztratív munkavégzésben
  • Ügyfélorientált vagy
  • Gyors és pontos munkavégzés jellemez
  • Szereted az önálló feladatokat (betanulást követően)
Előnynek minősül:
  • Közép- vagy felsőfokú kereskedelmi végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • Navision program ismerete
Amit kínálnak:
  • Béren kívüli juttatások
  • Home office lehetőség
  • Hosszú távú munkalehetőség, határozatlan idejű munkaviszony
  • Jó hangulatú, támogató csapat
  • Modern, igényes munkahelyi környezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség
Munkavégzés helye:
  • 1087 Budapest, Könyves Kálmán krt. 48-52., de a munkakör betöltésére lehetőség van kalocsai munkavégzéssel is
Munkaidő:
  • Hétfőtől péntekig 8:30-tól 17:00 óráig

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el friss, magyar nyelvű szakmai önéletrajzod, bruttó fizetési igényeddel kiegészítve a JELENTKEZÉS gombra kattintva!