LOGISZTIKAI MUNKATÁRS / BONYOLÍTÓ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Szállítás, Beszerzés, Logisztika

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Legalább 1 éves tapasztalattal rendelkezel logisztikai adminisztráció területén, és szívesen használnád mindennapi munkád során az angol nyelvismereted? Akkor itt a lehetőség számodra!

Partnerünk az egyik piacvezető kereskedelmi nagyvállalat magyarországi leányvállalata, amely gabona- és olajosmagvak, valamint takarmány alapanyagok kereskedelmével foglalkozik belföldön és külföldön egyaránt.

Most egy 3 fős adminisztrációs csapat legújabb tagját keressük az alábbi pozíció:

  • Bejövő és kimenő számlázási feladatok ellátása
  • Készletnyilvántartás és ügyviteli rendszer adminisztratív kezelése
  • Folyamatos kapcsolattartás belföldi és külföldi eladókkal, vevőkkel, szolgáltatókkal
  • Szállítási feladatok szervezése, ellenőrzése, okmányok kezelése
  • EKÁER-el kapcsolatos feladatok ellátása
Várnak csapatukba, ha:
  • Rendelkezel középfokú végzettséggel
  • Legalább 1 éves tapasztalatod van logisztikai adminisztráció és fuvarszervezés területén
  • Foglalkoztál már fuvarokmányok, számlák rögzítésével, illetve fuvardíj kalkulációk elkészítésével
  • Önállóan, precízen és megbízhatóan végzed a munkádat
  • Kreatív problémamegoldó készség jellemez
  • Rugalmas, önálló és nyitott személyiség vagy
  • Középfokú/ kommunikációképes szintű angol nyelvismereted van (főként szállítási feladatok szervezéséhez szükséges)
Előnyt jelent, de nem feltétel:
  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Agrárismeretek
  • Olasz/ német nyelvismeret
Amit Partnerünk cserébe ajánl:
  • Korrekt, pozícióhoz illeszkedő fizetés
  • Céges mobiltelefon, laptop
  • Cafeteria juttatás
  • Rugalmas időbeosztású munkaidő (hétfőtől péntekig 8:30-16:30. között)
  • Stabil vállalati háttér és hosszútávú munkalehetőség
  • Home Office lehetősége
Munkavégzés helye: Budapest, 21. Kerület (Szabadkikötő környéke)

Amennyiben felkeltette érdeklődésed a pozíció, jelentkezz magyar nyelvű önéletrajz csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Budapest

Szeretne részt venni a világ egyik vezető szállítmányozási és logisztikai vállalatának munkájában? Szívesen csatlakozna egy dinamikusan fejlődő nemzetközi csapathoz? Itt a lehetőség, hogy egy profi csapat vezetője lehessen! Partnerünk skandináv központú globális szállítmányozó és logisztikai szolgáltató cég, mely közúti/légi/vízi szállítmányozásban is érdekelt. Most lengyel közúti fuvarszervező csapatuk megerősítése végett keresnek nemzetközi közúti fuvarszervezési tapasztalattal rendelkező senior kollégát, aki szívesen törne csoportvezetői babérokra, és ismeri a kelet-közép-európai szállítmányozási piacot. Csatlakozzon most csapatukhoz az alábbi pozícióban:

A hirdetés lejár 28 nap múlva
Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Pest megye

Megbízónk a magyar szállítmányozási piac élmezőnyébe tartozó, több mint 20 éve jelen lévő vállalat. Egy német tulajdonban levő cégcsoportnak a tagja amely a nemzetközi logisztika világának egyik legfontosabb szereplője. A szállítmányozás teljes spektrumát lefedi, legyen szó akár közúti, vasúti, légi vagy tengeri szállítmányozásról. Mindezt teszi közel 400 munkavállalóval, 5 magyarországi telephelyen. Csapatukba keresünk új kollégát

A hirdetés lejár 25 nap múlva

Szeretnél egy nemzetközi háttérrel rendelkező de mégis családias hangulatú csapat tagja lenni? Szereted, ha a munkatársaiddal élvezet a munka és barátias a viszony? Akkor ez a TE lehetőséged. Megbízónk egy nemzetközi háttérrel rendelkező cég, bővülés miatt keresünk fiatalos csapatukba új munkatársat az alábbi munkakörbe: Téged keresünk, ha jól éreznéd magad egy nagy forgalmú, de viszonylag kis létszámmal működő családias hangulatú cégnél, ahol a teljes folyamatban is részt vehetsz!

A hirdetés lejár 19 nap múlva