MINŐSÉGÜGYI SPECIALISTA

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Élelmiszeripar

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Megbízónk egy nemzetközileg elismert belga tulajdonú, kisállateledel- gyártással és forgalmazással foglalkozó vállalat-csoport tagja. Missziójuk, hogy kis kedvenceink a legjobb minőségű táplálékot kaphassák meg étkezéseik során, kiváló minőségű kisállateledel kerüljön a boltok polcaira.

Ha szeretnél Te is a csapatuk tagjává válni, várjuk jelentkezésed

pozícióba
Ellátandó feladatok:
  • Az alapanyag és termékfelhasználás optimalizálása, kezelési folyamataik fejlesztése
  • A melléktermékek elvárt minőségi követelményeinek rögzítése, karbantartása, fejlesztése
  • Beérkező és belső raktárban tárolt saját alapanyag készlet mintavételi és vizsgavételi rendjének kidolgozása
  • Folyamatos együttműködés a termelés különböző részlegeivel: beszerzés, gyártás, logisztika, raktár, labor
  • Vevői és beszállítói reklamációk kezelése
  • Minőségügyi költségek optimalizálása
  • Félkész és melléktermékek mintavételezése, minősítéses ellenőrzése gyártó és csomagoló területen
  • Oktatások szervezése a vállalati dolgozóknak
  • Felmerülő hatósági ügyekben való aktív részvétel
Elvárások:
  • Felsőfokú élelmiszermérnök vagy agrármérnök befejezett végzettség
  • Termelésben szerzett gyakorlati, szakmai tapasztalat
  • Középszintű, magabiztos angol nyelvtudás (alkalmanként: tréningek, anyacéggel való kommunikáció)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány - saját gépjármű, mely a bejárás, cég megközelítése miatt szükséges
Bérezés és egyéb juttatások:
  • Tapasztalathoz illő bérezés
  • Széchenyi kártya cafetéria
  • Nyelvi képzés támogatása, egyéb képzések igényfelmérés alapján
  • Havi és éves egészségmegörző bónusz
  • Egészség és balesetbiztosítás
  • Karácsonyi bónusz
  • Munkábajárás támogatása (15 FT/km + 500 Ft napi bejárás), ingyenes parkolási lehetőség
  • Lojalitás bónusz
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök, munkaruha biztosított
Munkavégzés helye:
  • Csévharaszt (Pest megye - Monori járás)
Munkaidő:
  • 8:00- 16:30 (termeléshez igazodva)
Amennyiben szívesen csatlakoznál megbízónk csapatához várjuk frissített önéletrajzod a Jelentkezés gombra kattintva!

Kérdésed van a fenti állással kapcsolatban?