VAGYONVÉDELMI RENDSZER KARBANTARTÓ MÉRNÖK

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Biztonságtechnika

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

B Consulting Service Vagyonvédelmi Korlátolt Felelősségű Társaság

Cégünk több mint 30 éve a biztonságtechnikai piac stabil szereplőjeként van jelen az üzleti életben.
Bővülő csapatunkba keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok, munkák:
  • Szerződött partnereinknél üzemelő elektronikus és mechanikus vagyonvédelmi rendszerek teljeskörű karbantartása és szervizelése
  • Portfóliónkba tartoznak a videó megfigyelő-, tűzjelző-, behatolás jelző, beléptető- és parkolástechnikai rendszerek
  • Karbantartó párosaink ezen objektumok műszaki ügyeletét, tervezett rendszeres karbantartásait és az elvégzett karbantartás dokumentálását végzik budapesti központunkból
Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Olyan tapasztalattal, rendszer ismerettel rendelkező kollégát keresünk, aki a szakmai fejlődést és előrelépési lehetőséget keres a stabil munkaviszony mellett
  • Vagyonvédelem/biztonságtechnika/tűzvédelem területén szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Elektronikus vagyonvédelmi szerelői igazolvány
  • 1-3 éves szakmai tapasztalat (az esetleges rész hiányosságokat belső képzésekkel tudjuk fejleszteni)
  • Fontos továbbá:
  • Az ügyfelekkel történő udvarias kapcsolattartás
  • A jelölt önmagára és környezetére igényes legyen
  • Legyen önálló munkavégzésre képes, jó csapatjátékos, precíz
Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
  • Tűzvédelmi szakvizsga
  • Angol nyelvtudás
  • Magas szintű elektronikai képzettség
Amit kínálunk:
  • Biztos, hosszútávú, folyamatos munkavégzés a stabil partneri kapcsolatoknak köszönhetően
  • Képzések, sok éves szakmai tapasztalat által szerzett tudás elsajátítására való lehetőség
  • Cégautó vagy bejárás támogatás
  • Telefon, laptop
  • Versenyképes bérezés
  • Előre lépési lehetőség
  • Rendszeres csapatépítő programok
Munkavégzés helye:
  • 1102 Budapest (tömegközlekedéssel elérhető)

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Mérnöki, Műszaki területek | Budapest

Partnerünk, a mobil- és vezeték nélküli kommunikációs eszközök fejlesztésével, gyártásával és értékesítésével foglalkozó több, mint 70 országban jelen lévő piacvezető vállalatcsoport hazai tagjaként elektronikus, távközlési és rádiófrekvenciás mérőműszerek szervizelésével (javítás, kalibrálás) foglalkozik. Bővülő csapatuk mérnöki tapasztalattal rendelkező tagját keressük a következő pozícióba:

A hirdetés lejár 10 nap múlva