HR KOORDINÁTOR

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: HR, Munkaügy

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum Gimnázium Felsőfokú tanfolyam / OKJ

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Megbízónk reklám- és ajándéktárgyak forgalmazásával és emblémázásával foglalkozó
ANDA PRESENT GROUP központi irodájába

munkatársat keres, teljes munkaidőben.

Amiben számítanak Rád:
  • E2E toborzás-kiválasztás (fehérgalléros munkakörökre)
  • Beléptetés, kiléptetés teljeskörű koordinálása
  • Munkaügyi feladatok ellátása, dokumentumok készítése
  • L&D feladatok, képzések szervezése
  • Kollégák és vezetők támogatása HR kérdésekben
  • Szoros együttműködés a vállalat telephelyeivel
  • HR projektekben való aktív részvétel
  • Rendszeres (heti, havi) és eseti riportok, elemzések, prezentációk készítése
  • EB tevékenységek és céges rendezvények szervezése
Téged keresnek, ha:
  • Szakirányú végzettséggel rendelkezel
  • Minimum 2-3 év szakmai tapasztalatod van HR területen
  • Naprakész munkajogi ismeretekkel rendelkezel
  • Kiváló a szóbeli és az írásbeli kommunikációd
  • Aktív, minimum középfokú angol nyelvtudásod van (interjúkhoz és együttműködéshez a külföldi kollégákkal)
  • Erős MS Office felhasználói szinten vagy
  • Gyorsan és precízen dolgozol, szereted az önálló feladatokat
  • Proaktív vagy, motivált és megoldásfókuszú
  • Megbízható vagy és lelkiismeretes
Előnynek minősül:
  • Ha ismered a Nexon-t
  • Van tapasztalatod Social Media Recruitment-ben
  • Gyorsan tudsz kezdeni
Amit kínálnak:
  • Felelőségteljes munkakörben, betanulás után önállóan dolgozhatsz
  • Szakmai fejlődést, támogatást és szakmai kihívásokat
  • HR projekteket
  • Béren kívüli juttatásokat: Cafeteria (SZÉP kártya), egészségbiztosítás
  • Gyümölcsnapot, irodai masszázst, havonta „sikersütit” az eredményes hónapok megünneplésére
  • Próbaidő után home office lehetőséget
  • Modern munkahelyi környezetet
  • Jól megközelíthető irodát, befogadó kollégákat
Munkavégzés ideje:
  • Hétfőtől péntekig 8:30-tól 17:00 óráig
A munkavégzés helye:
  • 1087 Budapest, Könyves Kálmán krt. 48-52.

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el friss, magyar nyelvű szakmai önéletrajzod, bruttó fizetési igényeddel kiegészítve a JELENTKEZÉS gombra kattintva

Hasonló pozíciók

HR, Munkaügy | Győr-Moson-Sopron megye

Partnerünk nemzetközi projekttapasztalattal rendelkező szakembereket kínál különféle ágazatok számára, a 2014-ben létrejött cég Győrben és Budapesten is rendelkezik telephellyel. SAP® partnerként fejlesztőik és tanácsadóik elsősorban SAP® ERP, CRM és IS-U területeken tevékenyek, de egyedi megoldásokat is kínálnak SAP®-tól független területeken. HR csapatuk erősítésére keresnek Győrbe munkatársat az alábbi pozícióban:

A hirdetés lejár 10 nap múlva
HR, Munkaügy | Pest megye

Szeretnél egy nemzetközi háttérrel rendelkező, multinacionális vállalat csapatának tagja lenni? Érdekel a HR, a toborzás és a kiválasztás? Pest megyei műszaki termékek gyártásával foglalkozó ügyfelünk részére keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 6 nap múlva
HR, Munkaügy | Budapest

A Beck & Partners Kft. magyar munkaerő-közvetítő cég. Országos szinten jelen vagyunk a fizikai toborzásban, mérnök és IT szakemberek keresésében, illetve felsővezető keresésben is. Ügyfélkörünk is sokszínű, minden szektor nagyobb és kisebb szereplőivel is kapcsolatban állunk. Folyamatosan bővítjük saját csapatunkat. Jelenleg új kollégát keresünk Recruitment Team Leader pozícióba. Ha már eltöltöttél minimum 2 évet toborzás-kiválasztás területén ügynökségnél, és szeretnél feljebb lépni a ranglétrán, lehetőségünk most Neked szól!

A hirdetés lejár 41 nap múlva