KEY ACCOUNT MANAGER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk nemzetközi számítástechnikai nagykereskedő vállalat, regionális jelenléttel a környező országokban. Az általuk képviselt gyártók termékeit nagy elhivatottsággal és a gyártó igényeire szabott dedikált csapattal viszik piacra.

A budapesti irodában a regionális központ és a Magyarországért felelős munkatársak együtt dolgoznak. Fő márkáik: Apple, Veritas, Fitbit, Withings.

Csapatukba az alábbi pozíció betöltésére írnak most ki pályázatot:

Key Account Managerként leendő feladatai:
  • Felsővezetővel együttműködve értékesítési cél meghatározása és végrehajtás támogatása
  • Jelenlegi és új ügyfelek kezelése az értékesítés maximalizálása érdekében
  • Piac folyamatos monitorozása
  • Részvétel  regionális és országos értékesítési és marketing találkozókon
  • Értékesítő munkatársak támogatása, új termékek bemutatása
  • Folyamatos képzéseken és oktatásokon való részvétel
Megbízónk elvárásai:
  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább 2 éves B2B értékesítési tapasztalat
  • Aktív tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban is
  • B kategóriás jogosítvány
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
Amit Megbízónk kínál:
  • Pozícióhoz illeszkedő alapbér
  • Éves bónuszrendszer teljesítmény arányában
  • Próbaidőszakot követően SZÉP kártya juttatás
  • Generali Prémium egészségbiztosítás
  • Mobiltelefon és laptop
  • Munkába járási támogatás
  • Stabil és hosszútávú munkalehetőség egy nemzetközileg elismert cégnél
A munkavégzésről további részletek:
  • Munkavégzés helye: III. kerület, Graphisoft Park

Pályázatához kérjük csatolja magyar ÉS angol nyelvű, frissített önéletrajzát a Jelentkezés gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Pest megye

Megbízónk több mint 100 országban, több mint 17.000 munkatárssal a világ egyik vezető nemzetközi márkacikk-forgalmazó vállalata (Nivea, Eucerin, Hansaplast, Labello). A cég magyarországi leányvállalatának patikai divíziójába, a Pest megyei régióba keresünk

A hirdetés lejár 20 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Veszprém megye

Szeretne részt venni Magyarország egyik neves vegyipari vállalatának értékesítési tevékenységében? Szívesen töltene be kulcsfontosságú szerepet a hazai autóipar alapanyag ellátásában? Partnerünk egy Veszprémben található cég, amelynek fő profilja vegyipari folyadékok fejlesztése, gyártása és értékesítése. Családias létszámuk ellenére az ország meghatározó épületgépészeti-, illetve járműipari szereplőivel is együttműködnek. Amennyiben értékesítési affinitással rendelkezik, illetve örömmel venné, ha az utazás a munka részét képezné, jelentkezzen partnerünkhöz a következő pozícióba:

A hirdetés lejár 4 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Békés megye

Megbízónk német tulajdonú, a nemzetközi piacon vezető pozíciót betöltő vállalat, akik orvostechnikai termékek gyártásával és forgalmazásával foglalkoznak. Világszerte több mint 15 000 személyt foglalkoztat, és több mint 190 országban van jelen, Megbízónk technológiáit az egész világon ismerik és használják. Jelenlegi csapatuk bővítése céljából keressük új munkatársukat az alábbi pozícióba Kelet - Magyarországi munkavégzésre:

A hirdetés lejár 3 nap múlva