KONTROLLER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Jász-Nagykun-Szolnok megye

Munkaterület: Pénzügy, Számvitel, Kontrolling

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Kihívásokra vágysz? Szeretnél egy sikeres és jól működő csapat tagja lenni?

Akkor a KALL Ingredients Kft. rád vár!

Partnerünk, környezetbarát technológiával működő, zöldmezős beruházás keretében felépült gyárukba keres új munkatársat az alábbi pozícióba:

KONTROLLER
Főbb feladatok:
  • Részvétel az éves budget összeállításában, nyomon követésében
  • Termelési, logisztikai, HR kontrolling feladatok ellátása
  • Költségelemzések, költség kontrolling ellenőrzése
  • Rendszeres és egyedi kontrolling jelentések készítése/előkészítése
Amit Partnerünk vár Tőled:
  • Felsőfokú, szakirányú gazdasági diploma
  • Legalább 3-5 év szakmai tapasztalat gyártási és/vagy logisztikai kontrollingban
  • Komplex látásmód és elemző készség, kiváló probléma megoldó képesség
  • Proaktív, pontos, precíz munkavégzés
  • Fejlesztési lehetőségek folyamatos keresése
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
Előnyt, jelent de nem feltétel:
  • NAVISON vagy egyéb vállalatirányítási rendszer ismeret
  • Számviteli-pénzügyi területen szerzett gyakorlat
  • A vállalat telephelyéhez közeli (30km) lakhely vagy költözési hajlandóság
Amit Partnerünk kínál:
  • Támogató és fiatalos csapat tagjaként, lehetőséged lesz fejleszteni a már meglévő kontrolling tudásodat, tapasztalatodat, a működő folyamatokat még jobbá teheted
  • Folyamatos felelős szakmai munkával látnak el
  • Versenyképes jövedelmet és kompenzációs csomagot biztosítanak
Munkavégzés helye: Szolnok közelében

Jelentkezz magyar nyelvű önéletrajz és motivációs levél csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Pénzügy, Számvitel, Kontrolling | Pest megye

Partnerünk egy folyamatosan növekvő vállalkozás, mely kiemelkedő minőségű, non-food világmárkák forgalmazásával foglalkozik. Bővülés céljából keressük új kollégájukat a következő pozícióba:

A hirdetés lejár 6 nap múlva

Megbízónk egy globális cégcsoport tagja, amely 100 országban foglalkozik tehergépkocsik, autóbuszok és szolgáltatások gyártásával és értékesítésével. A biatorbágyi központú magyarországi leányvállalat a közép-európai régió tagjaként 6 kereskedelmi egységgel és egy üzemmel működik. Csapatuk újabb fontos tagját várják a következő munkakörbe:

A hirdetés lejár 28 nap múlva