ÉRTÉKESÍTÉSI CSOPORTVEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Építőipar, Ingatlan

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Gyorsan fejlődő, 20 éves múlttal rendelkező megbízónknak keresünk új munkatársat, aki szeretne kiegyensúlyozott körülmények között, kiemelkedő szakmai háttérrel rendelkező csapattal együtt dolgozni.

Fontos neked, hogy jó hangulatú csapatban dolgozz?
Fejlődj, tanulj, több pénzt keress, akár 500.000 Ft nettót vagy akár többet is havonta?

Ha érdekel az ingatlanforgalmazás világa, vagy látsz ambíciót magadban, jelentkezz hozzánk az alábbi budapesti pozíciónkba:

Ha könnyen teremtesz kapcsolatot, szívesen kommunikálsz emberekkel, akkor érdemes jelentkezned!

Feladataid:
  • Bizonyított értékesítési tapasztalat után (6-12 hónap) értékesítési csapat kiválasztása és mentorállása
  • Egyedi és csapatcélok meghatározása értékesítési számok alapján
  • Az első időszakban olyan emberekkel kell kapcsolatod tartanod és támogatást nyújtani nekik, akik ingatlan befektetésben vagy eladásban gondolkodnak
Elsősorban olyan csapattagot keresünk aki:
  • Minimum középfokú végzettséggel rendelkezik, és előny, ha dolgozott már értékesítésben
  • Szeret kommunikálni, ambiciózus, és szívesen fejlődne
  • Képes és hajlandó tanulni, fejlődni, elfogadja a segítséget
  • Reális bért és korlátlan jutalékot szeretne elérni
  • Anyagi biztonságot és egzisztenciát szeretne megalapozni
Amit nyújtunk a számodra:
  • Színvonalas munkakörnyezetet
  • Három hónapos gyakorlati oktatást
  • 500.000 Ft-os induló támogatást
  • Céges telefon előfizetést-mobilinternet használattal, ami használható magáncélra is
  • Teljes marketing támogatás (hirdetések, stb.)
  • Kilenc hónapon keresztül személyes mentort
  • Személyre szabott vezetőt
  • Közös értékesítés támogató környezetet
  • Biztosítjuk a jogi hátteret, energetikust, értékbecslőt, hitelügyintézőt, könyvelőt, adószakértőt, statikust, közjegyzőt
  • Jogtiszta, azaz bejelentett vagy vállalkozói munkaviszonyt
  • Korlátlan kávé fogyasztást
  • Folyamatos képzést és fejlődési lehetőséget
  • Karrier utat
Munkaviszony jellege:
  • Több verzió közül is választhatsz, nálunk nem elvárás a tisztán jutalékos vállalkozói forma, lehetőség van egyéb konstrukcióra
  • Fix havi fizetés átlagosan 530.000 Ft / hó
Munkavégzés helye:
  • Nagy részben Budapest és Pest megye Budapesthez közeli régiója

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzodat a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Megbízónk Európa egyik legdinamikusabban fejlődő kiskereskedelmi vállalkozása, melynek magyarországi leányvállalata számára keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba, akár azonnali munkakezdéssel. A csapat új tagja az egyik Budapesti áruház teljes működtetését látja majd el. Megbízónk megfizethető, kiváló minőségű bútorokat és lakberendezési cikkeket értékesít, kompromisszum nélkül a divat és stílus tekintetében.

A hirdetés lejár 3 nap múlva

Fűtéstechnikával és épületgépészeti termékek értékesítésével foglalkozó partnerünk új munkatársat keres mihamarabbi kezdéssel a 4. kerületi üzletükbe az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 7 nap múlva
Vezetői pozíciók | Jász-Nagykun-Szolnok megye

A szolnoki székhelyű Megbízónk 1991-​ben alakult és kezdte meg működését vendéglátás, majd élelmiszer nagyk­ereskedelmi tevékenységgel. Megbízónk elsősorban a gasztropiacon folytatja tevékenységét mely mára már az ország több megyéjét is lefedi. Logisztikai bázisuk élére keressük új munkatársukat bővülés céljából az alábbi pozícióba, akár azonnali munkakezdéssel.

A hirdetés lejár 4 nap múlva