STATIKUS SZERKESZTŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Szeged

Munkaterület: Építőipar, Ingatlan

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk, közel 30 éves, acélszerkezetek, üveg- és fémhomlokzatok tervezésével, gyártásával és kivitelezésével foglalkozó szegedi építőipari vállalat.

Most számára keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok:
  • Acélszerkezetek méretezése, gyártmánytervezése
  • Ajánlatkészítés szakmai támogatása, számításokkal, műszaki megoldási javaslatokkal
  • Gyártási szempontok figyelembevétele a tervezés során
  • Költséghatékony műszaki javaslatok felvetése és beépítése a tervekbe
Amit Partnerünk vár Tőled:
  • Építőmérnöki végzettség
  • AutoCAD és statikai tervező program felhasználói szintű ismerete
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Proaktív, problémamegoldó hozzáállás
Előnyt jelent, de nem feltétel:
  • Tartószerkezet tervezői jogosultság
  • Acélszerkezetek tervezésében szerzett szakmai tapasztalat
  • TEKLA Struktures tervezőprogram ismerete
  • Angol vagy német nyelvtudás
Amit Partnerünk kínál:
  • Változatos, kihívásokkal teli tervezői feladatok
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Támogató, fiatalos munkakörnyezet
  • Versenyképes jövedelem
  • Széleskörű béren kívüli juttatási csomag

Jelentkezz fényképes önéletrajz csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Építőipar, Ingatlan | Pest megye

Szeretne egy stabilan növekvő építőipari vállalatnál dolgozni? Szeretne részt venni a költségvetés meghatározásában? Szeretne Ön lenni az, aki a műszaki tartalmat előkészíti a több milliárdos projektek esetében? Akkor olvasson tovább, mert megtalálta, amit keresett. Ügyfelünk közel 6 évvel ezelőtt alakult 100%-ban magyar tulajdonú építőipari vállalkozás. Tevékenységeik között megtalálhatóak: épületüzemeltetés, ipari létesítmények megvalósítása, műemlék védelem Ha szeretne egy profi csapathoz csatlakozni, akkor várjuk jelentkezését az alábbi pozícióra:

A hirdetés lejár 11 nap múlva
Építőipar, Ingatlan | Budapest

Partnerünk Magyarország egyik vezető lakóingatlan-fejlesztője. Az elmúlt években a hazai lakóház építési piac egyik vezető szereplőjévé vált, a kisebb társasházaktól, a sok száz, vagy ezer lakást is meghaladó lakóparkokig számos beruházással rendelkezik. Most számára keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 10 nap múlva

Megbízónk klíma- és légtechnikai berendezések értékesítésével, telepítésével, valamint gépészeti kivitelezéssel foglalkozó cég, mely széles körben ismert a hazai piacon. Bővülés miatt most új kollégát keresnek a következő pozícióba: