NAPELEMES ÉRTÉKESÍTŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Középfokú tanfolyam Szakközépiskola / Technikum Gimnázium Felsőfokú tanfolyam / OKJ Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Ügyfelünk a japán KYOCERA Solar és a szlovén BISOL napelemek magyarországi hivatalos disztribútora, továbbá egyéb megújuló energiával kapcsolatos megoldások szolgáltatója. Közel harminc éves múlttal rendelkeznek a piacon, mely idő alatt a vállalat minden tekintetben dinamikusan fejlődött.

A Megújuló energia üzletág hatékony fejlesztése érdekében keresik Solar csapatuk legújabb Üzletkötő tagját:

Feladatok:
  • Részvétel az értékesítési tervek megvalósításában
  • B2C (lakossági, ipari) és B2B értékesítés
  • Lakossági és vállalati napelemes, illetve egyéb megújuló energia megoldással kapcsolatos projektek megkötése
  • Új ügyfélkapcsolatok kialakítása, vevőkör bővítése (hideg és meleg hívások, adatbázis feldolgozás)
  • Meglévő, illetve újonnan felépített partnerkör kezelése, kapcsolatok ápolása
  • Piackutatás, új üzleti lehetőségek, megújuló energiával kapcsolatos megoldások felkutatása
  • Értékesítéssel kapcsolatos teljes körű ügyintézés, adminisztrációs feladatok elvégzése
  • Önálló helyszíni felmérés, ajánlatadás stb.
Elvárások:
  • Min. középfokú végzettség,
  • Min. 2-3 éves tapasztalat műszaki területen értékesítésben, energetikai tanácsadóként, vagy műszaki felmérőként,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Office termékek),
  • B kategóriás vezetői engedély,
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség,
  • Pontos, precíz munkavégzés,
  • Proaktív, önálló és felelősségteljes munkavégzés,
  • Optimista kiállás, pozitív gondolkodásmód,
  • Magabiztosság és természetesség az értékesítési folyamatok közben.
Előnyök:
  • Főiskolai/egyetemi végzettség,
  • Angol nyelvtudás,
  • Megújuló energia - napelemes - iparági környezetben szerzett értékesítési tapasztalat,
  • Megújuló energia iparág iránti érdeklődés, nemzetközi trendek és innovációk folyamatos követése,
  • Épületgépészeti/villamossági ismeretek.
Amit megbízónk kínál:
  • Versenyképes fizetés és teljesítményarányos bónusz,
  • A munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítva vannak (céges autó, laptop, mobiltelefon),
  • Karrierlehetőség egy inspiráló csapat tagjaként,
  • Folyamatos szakmai továbbképzések, workshopok, fejlődési lehetőség,
  • Modern és egyben megújuló „zöld” munkakörülmények,
  • Rendszeres csapatépítő események (házon belül konditerem, ping-pong asztal, csocsó),
  • Nemzetközi közeg (japán-holland-német-szlovén-magyar).
Rendszereik: Office 365, ExPanda integrált vállalat irányítási rendszer (SAP Business One bevezetése folyamatban), Jira, SalesAutopilot

Munkavégzés helye: Budapest, 17. kerület, Mátyásföld (Munkavégzés irodában és terepen is)

Munkaidő: hétfő-csütörtök 8:00 – 17:00, péntek 8:00 – 15:00 óra

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Országos

Értékesítőként úgy érzi, hogy szeretne végre teljesen önállóan dolgozni? Elég tapasztalt és határozott ahhoz, hogy új piacokat fedezzen fel és növelje egy vállalat piaci részesedését Magyarországon? Most itt a lehetőség, hogy Ön legyen egy vállalat KULCSEMBERE! Ügyfelünk nemzetközi műanyagipari vállalatcsoport folyamatosan bővülő leányvállalata. Hozzájuk keresünk most új munkatársat az alábbi pozícióba: Fő felelőssége: A meglévő partnerekkel való szorosabb kapcsolat kiépítése, segítve a kapacitás optimálisabb, hatékonyabb elosztását. Új vevők felkutatása, piaci részesedés növelése

A hirdetés lejár 49 nap múlva

Megbízónk német tulajdonú, a nemzetközi piacon vezető pozíciót betöltő vállalat, akik orvostechnikai termékek gyártásával és forgalmazásával foglalkoznak. Világszerte több mint 15 000 személyt foglalkoztat, és több mint 190 országban van jelen, Megbízónk technológiáit az egész világon ismerik és használják. Jelenlegi csapatuk bővítése céljából keressük új munkatársukat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 19 nap múlva

Megbízónk forgácsolás, bevonatolás, megmunkálás területén tevékenykedő 100%-ban magyar magántulajdonban lévő cég. Modern bevonatolási technológiájuk értékesítésére keressük új munkatársukat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 6 nap múlva