SZOFTVERFEJLESZTŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Informatika, Telekommunikáció

Elvárt végzettség: Gimnázium

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Megbízónk a legmodernebb elemzési és tervezési követelményeknek megfelelő, könnyen használható, átfogó és rugalmas szoftver fejlesztésével foglalkozik az építőmérnökök számára.

Az AxisVM egy gyors, hatékony és átlátható tervezési felületet biztosít a felhasználói számára világszerte.

Csapatukba keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Leendő feladataid:
  • Az AxisVM szoftverrendszer fejlesztése és az elkészített megírt funkciók tesztelése
  • Magas minőségű kódok írása
  • A tesztelések során felmerült hibák okának feltárása, illetve kijavítása
  • Az elvégzett munkák fejlesztési, illetve műszaki dokumentációjának elkészítése
  • Határidők betartása
Megbízónk elvárásai:
  • Minimum középfokú végzettség
  • 3 éves szakmai gyakorlat Delphi, vagy C++, vagy C# nyelven
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
Amit Megbízónk nyújtani tud:
  • Év végi prémium és éves SZÉP kártya juttatás
  • Céges laptop vagy asztali gép és mobiltelefon biztosítása igény szerint
  • Kamatmentes vállalati kölcsön
  • Utazási támogatás (bérletek 100%-os támogatása)
  • Home Office lehetőség (jelenleg teljes Home Office munkavégzés, de a későbbiekben is lesz rá alkalom heti 2 napban)
  • Rugalmas munkaidőbeosztás
  • Modern irodai környezet
  • Ingyenes parkoló biztosítása az iroda alatti mélygarázsban
  • Családias környezet, csapatépítős összejövetelekkel
Munkavégzésről további részletek:

  • Munkavégzés helye: Budapest 7. kerület, a Blaha Lujza téren, villamossal és metróval is könnyen megközelíthető.
  • Munkaidő: Napi 8 óra munkavégzés rugalmas időbeosztással, a törzsidő: 10.30-16.00 óra között.

Kattints és küldd el nekünk az önéletrajzodat!

Kérdésed van a fenti állással kapcsolatban?

Fordulj kollégánkhoz, aki készséggel segít Neked:

Hasonló pozíciók

Gyártás, Termelés | Fejér megye

Megbízónk fő profiljai közé tartozik a fa-,műanyag alapú csomagolástechnikai termékek gyártása (raklapok,speciális tengerálló csomagolás), műanyag vákuumformázott termékek(vákuumformázott logisztikai és csomagoló tálcák) gyártása, minőségügyi szolgáltatás (vizuális ellenőrzés, válogatás, csomagolás, újracsomagolás) végzése. Számukra keresünk most új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 6 nap múlva