RENDSZERGAZDA

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Szeged

Munkaterület: Informatika, Telekommunikáció

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Megbízónk, a szegedi Florin Zrt. A magyar tulajdonban lévő cég évtizedek óta a fertőtlenítő- és tisztítószerek, valamint kozmetikai termékek egyik meghatározó gyártója a hazai piacon.2021-ben a régi épületek helyén elkészült a teljesen új, modern üzemük.

Számukra keresünk most új munkatársat

pozícióba.

Feladatok:
  • Windows 2019 és Linux szervereket üzemeltetése
  • Nyilvántartások vezetése
  • Eszközök beszerzése, programok telepítése
  • Kapcsolattartás a vállalatirányítási rendszerüket fejlesztő céggel
  • Kollégák segítése informatikai tudásoddal
  • A számítógépek és egyéb irodai gépek hibáinak felderítésével és javításával bizonyíthatod szakmai hozzáértésedet
Elvárások:
  • Szakirányú végzettség: érts a Windows 7, 10 operációs rendszerekhez és MS Office programokhoz
  • Legyen SQL tapasztalatod, vállalatirányítási rendszerekben való jártasságod
  • Ismerd az informatikai hálózatokat
  • Ne ijedj meg, ha egy számítógépet kell szétszedni és összerakni
  • "B" kategóriás jogosítványodra is szükség lesz, ezért jó, ha vezetési tapasztalatod is van
  • Precizitásodra, nyitottságodra és önálló munkavégzésedre is számítanak
  • Fontos, hogy motiváljon a személyes fejlődésed
Előnynek számít, ha:
  • Beszélsz angolul
  • Legalább 1 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalattal rendelkezel, ahol beszerzésekkel is foglalkoztál
  • Értesz a Google levelezéshez a G-Suithoz, és nem félsz a fejlesztéstől
Amit kínálnak:
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fejlődési lehetőség
  • Választható cafeteria elemek
Munkaidő:
  • Teljes munkaidő
Munkavégzés helye:
  • Szeged-telephelyükhöz közel van busz (90; 90 F) és villamosmegálló is (3;3F; Vadaspark). A megálló neve: Kenyérgyári út

Ha úgy gondolod, hogy Téged keresenek, lelkiismeretes vagy, munkádért 100 %-ban felelősséget tudsz vállalni, jelentkezz! Küldd el önéletrajzod már most a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Informatika, Telekommunikáció | Budapest

Partnerünk szoftverfejlesztéssel, illetve szoftverek bevezetésével foglalkozik hosszú évek óta. Az általuk forgalmazott termékeket több ezer cég használja napi szinten. Olyan cégek, amelyek nemzetközi szinten is ismertek. Szoftverfejlesztési üzletágukban arra törekszenek, hogy egyszerű válaszokat adjanak olyan bonyolult üzleti kihívásokra, mint a jelszókezelés, toborzás-kiválasztás vagy projektmenedzsment. Emellett a csapat hatékonyságát segítő termékek és szolgáltatások fejlesztésén is dolgoznak. Hozzájuk keresünk most új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 17 nap múlva

Partnerünk a világ legnagyobb K+F vállalatai számára nyújt professzionális mérnöki, informatikai szolgáltatást szoftverfejlesztés és -tesztelés, informatikai tanácsadás, valamint műszaki szakszövegírás terén. Skandináv vállalatként munkavállaló-központú értékrendet képviselnek, kollégáik a legmodernebb technológiákkal, profi munkaeszközökkel dolgoznak, valamint a cég által nyújtott színvonalas, belsős képzésekkel folyamatosan fejleszthetik szakmai tudásukat. Csatlakozz profi csapatukhoz az alábbi pozícióban:

Informatika, Telekommunikáció | Pest megye

Megbízónk piacvezető klímakereskedelmi cég, újonnan nyíló logisztikai szigetszentmiklósi raktárába keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 7 nap múlva