CUSTOMER SERVICE REPRESENTATIVE

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Ügyfél-, Vevőszolgálat

Elvárt végzettség: Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Megbízónk bioanalitikai és diagnosztikai tesztek fejlesztésével, gyártásával és értékesítésével foglalkozó vállalat, mely jelenleg 50 országban van jelen.

Budapesti székhelyük bővítése miatt keressük csapatuk legújabb tagját

munkakörbe, akár azonnali kezdéssel.
Customer Service Representative-ként leendő feladataid:
  • Az ügyfelek igényeinek gyors és szakszerű ellátása, visszajelzések megküldése
  • A belső és külső ügyfelekkel lévő folyamatos kapcsolattartás, illetve a társosztályokkal lévő egyeztetés
  • Vevői árajánlatok, szállítási bizonylatok készítése és nyomon követése, számlázási feladatok elvégzése
  • Szállítási feladatok megszervezése közösen együttműködve a logisztikával és a külsős megbízott szállítmányozási vállalatokkal
  • Vevői rendelések kezelése és rögzítése a vállalatirányítási rendszerben
Megbízónk elvárásai:
  • Középfokú végzettség
  • Minimum 1 éves ügyfélszolgálati vagy szállítmányozási területen szerzett tapasztalat
  • Aktív angol középfokú nyelvismeret ( az ügyfelekkel való kommunikációhoz, a napi munkavégzéshez elengedhetetlen!)
  • Ms Office felhasználói szintű ismerete
Előny:
  • Felsőfokú végzettség
  • Természettudományi ismeretek vagy tapasztalat (élelmiszer, vegyész, élettudomány)
  • ADR vagy IATA szállításban szerzett tapasztalat
Amit Megbízónk kínál:
  • Korrekt alapfizetés
  • Egészségbiztosítás próbaidőt követően
  • All You Can Move 50%-os munkáltatói hozzájárulás
  • Laptop és mobiltelefon biztosítása a munkavégzéshez
  • Ingyenes kávé és gyümölcsnapok az irodában
  • Ingyenes parkolási lehetőség
  • Nyelvi kurzus és szakmai továbbképzés támogatása
  • Bejárás támogatás vidéki lakóhely esetén
  • Fiatalos lendületes csapat
A munkavégzésről további részletek:
  • Munkavégzés helye: Budapest 4. kerület
  • Munkaidő: H-P napi 8 órai munkavégzés, a törzsidő 9:00 - 15:00 között, a többi rugalmasan kezelhető

Ha felkeltette az érdeklődésedet a pozíció kattints a JELENTKEZÉS gombra, majd pályázd meg a frissített magyar nyelvű önéletrajzoddal!

Kérdésed van a fenti állással kapcsolatban?

Fordulj kollégánkhoz, aki készséggel segít Neked:

Hasonló pozíciók

Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Pest megye

Megbízónk egy világszerte vezető szállítmányozási és logisztikai vállalat. Öt üzletágukkal (ellátási lánc optimalizálása, szállítmányozás, szerződéses logisztika, disztribúció és expressz és közúti szállítás) egy regionális szervezet, amely az összes kontinenst felöleli, 60 országban van közvetlen jelenléte és 168 országot lefedő globális hálózata. Vámcsapatuk élére keressük új munkatársukat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 4 nap múlva
Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Budapest

Legalább 1 éves tapasztalattal rendelkezel logisztikai adminisztráció területén, és szívesen használnád mindennapi munkád során az angol nyelvismereted? Akkor itt a lehetőség számodra! Partnerünk az egyik piacvezető kereskedelmi nagyvállalat magyarországi leányvállalata, amely gabona- és olajosmagvak, valamint takarmány alapanyagok kereskedelmével foglalkozik belföldön és külföldön egyaránt. Most egy 3 fős adminisztrációs csapat legújabb tagját keressük az alábbi pozíció:

A hirdetés lejár 63 nap múlva