TELEFONOS ÉRTÉKESÍTŐ MUNKATÁRS (TELEMARKETING)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Ügyfél-, Vevőszolgálat

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Középfokú tanfolyam Gimnázium Felsőfokú tanfolyam / OKJ Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

25 év tapasztalattal rendelkező ügyfelünk jövőképe az, hogy a lehető legszélesebb körben tegye lehetővé a köldökzsinórvér, a köldökzsinórszövet és a placentaszövet felhasználását a betegek kezelésére – az orvosi gyakorlat nemzetközi tendenciáinak megfelelően.

Ha szeretne egy fiatalos, motivált csapatban dolgozni, jelentkezzen az alábbi pozícióra:

TELEFONOS ÉRTÉKESÍTŐ MUNKATÁRS

(TELEMARKETING)
Feladatok, amelyekben számítunk Önre:
  • Kimenő hívások kezdeményezése,
  • Ügyfelek udvarias, pontos tájékoztatása,
  • Folyamatos kapcsolattartás társosztályokkal,
  • Felmerülő reklamációk, kérdések kezelése, megválaszolása,
  • A munkához kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása,
  • Képzésen, tréningeken való aktív részvétel.
Elvárások:
  • Középfokú végzettség,
  • 1-3 év telefonos értékesítésben szerzett tapasztalat – preferáltan egészségügyi/banki/biztosítási területen,
  • Kiemelkedő kommunikációs készség,
  • Professzionális ügyfélkezelés,
  • Kitartás és sikerorientáltság,
  • Eredményorientált munkavégzés,
  • Ügyfélorientált, türelmes, nyitott személyiség,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek.
A munkakör betöltéséhez előnyt jelent:
  • Felsőfokú végzettség,
  • Középfokú egészségügyi végzettség,
  • 3+ év telefonos értékesítésben szerzett tapasztalat,
  • Angol nyelvtudás.
Amit partnerünk kínál:
  • Pozícióhoz illeszkedő 100% bejelentett jövedelem, illetve kiegészítő jutalék-rendszer,
  • Fiatalos, jókedvű, motivált csapat,
  • Biztos háttér, jó munkakörülmények.
Munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület (Bikás park közelében).

Munkaidő: Hétfőtől-péntekig 8:00-16:30.

Amennyiben felkeltette érdeklődését  a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra önéletrajzát  a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Ügyfél-, Vevőszolgálat | Budapest

Megbízónk alacsony költségszintű alkatrészeket, komponenseket szállít a feldolgozó, termelő iparok részére, gyártásukban történő felhasználásra. Célpiacaik a B2B területen találhatóak meg, 27 országban vannak jelen, globálisan 11 gyáregységgel és 21 logisztikai egységgel. Vevőkapcsolati csapatukba keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba

A hirdetés lejár 6 nap múlva

Fontos számodra a stabil nemzetközi háttér, ugyanakkor a családias környezet, ahol odafigyelnek rád? Számít neked a fejlődés és a tanulás lehetősége? Szívesen dolgoznál egy olyan helyen, ahol a kreatív gondolkodást értéknek tekintik? Partnerünk egy skandináv központú vállalat, amely globális szinten biztosít szállítmányozási és logisztikai szolgáltatásokat. Jelenleg a professzionális ügyfélszolgálatukba keresik új kollégájukat a következő pozícióba:

A hirdetés lejár 27 nap múlva
Informatika, Telekommunikáció | Budapest

Partnerünk 30 éve a magyarországi ICT piac stabil szereplője. Céljuk, hogy segítsék ügyfeleiket abban, hogy egy jól kialakított, megbízható informatikai háttér rendelkezésre állásával a saját üzleti feladataikra fókuszálhassanak. Most számára keresünk magas szintű Microsoft operációs rendszer és irodai csomag ismeretekkel, valamint gyakorlattal rendelkező munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 24 nap múlva