MINŐSÉGELLENŐR

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Gyártás, Termelés

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk, Eurofins Technologies Kft. bioanalitikai és diagnosztikai teszt kitek fejlesztésével, gyártásával és értékesítésével foglalkozó nemzetközi cégcsoport tagja. Termékeivel mind a külső partnereket, mind a cégcsoport tagjait kiszolgálja.

A budapesti központjukba, a gyártási csapat bővítése miatt keresünk nekik új munkatársat

munkakörbe.

Feladatok:

  • Részvétel beérkező alapanyagok ellenőrzésében
  • Végellenőrzés elvégzése (összeszerelt kitek, kimenő áruk)
  • Felszabadításhoz szükséges dokumentáció összeszedése, átadása a felszabadítás felelősének (területi MIR-es)
  • A minőségirányítási rendszer szerinti dokumentációs követelmények elvégzése
  • Sarzsdokumentáció archiválása, szkennelése felszabadítást követően
  • Részvétel a minőségirányítás nem megfelelőségek, panaszok kivizsgálásában
  • Részvétel audit felkészülésben
  • Audit előírások felügyelete, változások nyomon követése és azoknak megfelelés
  • Együttműködés a társosztályokkal

Elvárások:

  • Hasonló területen/munkakörben szerzett tapasztalat
  • Minőségügyi alapismeretek
  • MS Office középszintű ismerete
  • Analitikus gondolkodásmód, önálló, precíz munkavégzés
Előny:
  • Releváns szakirányú végzettség (vegyész, biológus, biotechnológus vagy hasonló)
  • Angol nyelv középszintű ismerete (írásban és szóban)

Ajánlat:

  • Végzettségnek és tapasztalatoknak megfelelő versenyképes fizetés
  • Dinamikusan fejlődő innovatív vállalat stabil háttérrel
  • Csapatmunka egy fiatalos és energikus csapatban
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

  • Budapest, IV. kerület
Munkaidő, munkarend:
  • Hétfőtől péntekig, 1 műszakos munkarend

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, kérjük, hogy frissített önéletrajzával jelentkezzen a rendszerünkön keresztül.

Hasonló pozíciók

Gyártás, Termelés | Heves megye

A Magnetec Ungarn Kft. az elmúlt 30 évben nyújtott teljesítményével elérte azt, hogy azon kevés piaci szereplők közé tartozik, akik vezető szerepet töltenek be a speciális, nanokristályos mágnesmagok globális piacán. A több, mint 350 főt foglalkoztató cég termékei induktív alkatrészként észrevétlenül épülnek be az élet számos területére: ott vannak az ipari és a háztartási szektorok élet- és tűzvédelemében, az energetikában, a közlekedésben. Fejlesztéseiknek köszönhetően mérnök csapatuk folyamatosan bővül, így új szakembert keresnek az alábbi pozíció betöltésére:

A hirdetés lejár 10 nap múlva