FULL STACK FEJLESZTŐ (.NET / REACT)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Informatika, Telekommunikáció

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Alapfok szóban és írásban

Megbízónk Európa vezető mobil adatgyűjtés szolgáltatója. A Norvégiában, mintegy 30 éve alapított cég mára 10 országban van jelen szakértő csapattal.

2025-re a világ vezető IoT vállalatává tervez válni.

Két fő terméke van: egy műholdas nyomkövető, járműkövető és flottakövető rendszerek fejlesztésére, telepítésére, üzemeltetésére és járművédelemre specializált alkalmazás és egy, a műszaki szolgáltatócégek működését könnyítő alkalmazás.

Megbízónk FOLYAMATOSAN bővíti Magyarországon R & D csapatát, ezért keresünk számára munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:
  • Felhőalapú webes alkalmazás fejlesztése,
  • Részvétel a tervezési folyamatokban,
  • Webalkalmazások fejlesztése React segítségével,
  • Optimalizálás mobil eszközökre,
  • Integráció saját fejlesztésű REST API – val,
  • Kisebb Microsoft .NET alkalmazásfejlesztés és technikai alkalmazástámogatás.
Követelmények:
  • Egyetemi vagy Főiskolai villamosmérnöki vagy informatikai végzettség,
  • Legalább 1+ éves szakmai tapasztalat .NET / C# alapú fejlesztésekben,
  • Legalább 2+ éves szakmai tapasztalat React alapú fejlesztésben,
  • MS SQL gyakorlati tapasztalat,
  • Angol nyelv ismerete (elsősorban írásban és dokumentációkhoz).
Előnyök:
  • Angol nyelv középszintű ismerete (szóban és írásban),
  • Felhő alapú megoldások ismerete,
  • ASP.NET fejlesztői ismerete.
Amit megbízónk kínál:
  • Exkluzív skandináv munkakörülmények,
  • A szaktudáshoz illeszkedő juttatás csomag,
  • Szakmai kihívást jelentő, érdekes feladatok,
  • Home office lehetőség
  • Rugalmas munkaidő
  • Naprakész technológiai háttér várja az új munkatársat!
Munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, kérjük magyar és angol nyelvű anyaggal pályázzon!

Hasonló pozíciók

Informatika, Telekommunikáció | Baranya megye

Ügyfelünk holland tulajdonú vállalat, akik 26 éve alakultak és mentális- , valamint különböző függőségi problémákkal küzdők ellátására specializálódott intézmények számára készítenek teljes körű software csomagot. A PÉCSI irodát 2008-ban hozták létre ahol a saját fejlesztésű szoftverükbe, az új megoldások implementálása, valamint modernizációja történik. Jelenleg bővítés miatt keresünk hozzájuk MEDIOR FRONTEND FEJLESZTŐ (REACT) munkatársat. Fő feladata a szoftver modernizációja, valamint a junior kollégák mentorálása lesz.

A hirdetés lejár 41 nap múlva
Informatika, Telekommunikáció | Jász-Nagykun-Szolnok megye

Megbízónk 20 éve stabil szereplője a szoftverpiacnak. Döntően a gyártásban és üzleti folyamatokban kiválóan alkalmazható, a nemzetközi nagyvállalatok igényeire szabott, egyedi szoftverfejlesztéssel foglalkozik. Bővülő csapatukba keresünk az alábbi pozícióba szakembert:

A hirdetés lejár 13 nap múlva