INGATLAN BERUHÁZÁSI MANAGER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Építőipar, Ingatlan

Pozíciószint: Középvezető / Menedzser

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk több országban jelenlévő, hazai piacon meghatározó szerepet betöltő kereskedelmi nagyvállalat.

Most számára keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Amit Partnerünk Neked kínál:
  • Havi br. 900.000 Ft
  • Céges autó magán használatra is
  • Hétfőtől-péntekig (08:00-17:00) tartó munkaidő, szabad hétvégékkel
  • Vállalati kedvezmények, mobiltelefon magán használatra is, laptop, teljes munkaruházat
  • Innovatív és professzionális munkakörnyezet
  • Hosszú távú perspektíva egy sikeres magyar nagyvállalatnál
  • Változatos, kihívásokkal teli munkakör
A Te feladataid:
  • Saját célra történő ipari épület, logisztikai csarnok, üzlethelységek stb. beruházásainak és építési projektjeinek előkészítésében, valamint kivitelezésében való aktív részvétel
  • Alvállalkozói árajánlatok bekérése, kiértékelése
  • Kapcsolattartás a kivitelezőkkel
  • Építési folyamatok helyszíni ellenőrzése (Pest megye) heti egy-két alkalommal
  • Kooperációkon való részvétel
Partnerünk elvárásai Veled szemben:
  • Műszaki szakterületen szerzett felsőfokú végzettség
  • Precizitás, megbízhatóság
  • Magabiztos, határozott személyiség
  • Magas szintű számítástechnikai ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány
Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület

Jelentkezz önéletrajz csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Építőipar, Ingatlan | Budapest

Partnerünk 30 éves múltra tekint vissza, Európa és a Közel-Kelet 11 országában jelenlévő vállalatcsoport tagja. Vasbeton szerkezetek tervezésével, előregyártásával és építésével, teljeskörű generálkivitelezéssel, ipari padlók építésével foglalkozik. Bővülő csapatának új tagját keressük tervezésben tapasztalt építőmérnök személyében a következő pozícióba:

A hirdetés lejár 41 nap múlva
Építőipar, Ingatlan | Fejér megye

Megbízónk vízellátó hálózatok, szennyvízcsatorna- és csapadékvíz elvezető hálózatok tervezésével foglalkozó, 10 éve sikeresen működő, változatos projekteken dolgozó építőmérnöki vállalat. Irodájuk Székesfehérváron található. Az ő csapatukba keresünk most új szakembert az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 13 nap múlva

Stabil háttérrel rendelkező munkahelyet keres és szívesen dolgozna tervezőként izgalmas, nemzetközi projekteken? Olyan cégnél szeretne dolgozni, ahol precíz mérnöki munkáját elismerik és fejlődését rendszeres szakmai tréningekkel támogatják? Amennyiben a fenti kérdésekre igennel felelt, ez az Ön lehetősége! Ügyfelünk több mint 20 éves múltra visszatekintő, 100% magyar tulajdonban lévő vállalat, mely egyszemélyes vállalkozásból nőtte ki magát. Mára 45 fősre nőtt csapatuk idáig több, mint 4000 projektet vitt sikerre a világ 35 országában. Csapatukba bővítés céljából keresünk kollégát az alábbi pozícióba: