JUNIOR PRODUCT MANAGER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Gazdasági területen szereztél végzettséget és a jövődet is ezen a pályán képzeled el? Személyiséged nyitott és dinamikus, valamint szeretsz szakmai kihívásokkal szembenézni?

Partnerünk gyógyszerek és étrend-kiegészítők gyártásával és forgalmazásával foglalkozik.
Most fiatalos csapatába keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Ha érdekel a lehetőség, olvass tovább és jelentkezz, hiszen lehet, hogy Téged keresünk!
Leendő feladataid:
  • Termék-portfólió teljes körű képviselete az export területeken
  • Partnerekkel való kapcsolattartás és menedzsment
  • Hosszútávú, jó ügyfélkapcsolati háló kiépítése és ápolása
  • Meglévő partnerek részére gyártott étrend-kiegészítők teljes kommunikációs folyamatának támogatása
  • Partneri megrendelések teljes folyamatának koordinálása (megrendelés rögzítésétől a kiszállításig)
  • Társosztályokkal történő szoros kapcsolattartás
  • Rendszeres piaci elemzések, piaci analízis és riportok készítése (megrendelésekről, számlákról)
Pozíció betöltéséhez szükséges lesz:
  • Felsőfokú végzettség (előnyt jelent ha gazdasági szakon szerzett)
  • Angol nyelvtudás (középfokú/ kommunikációképes szint)
  • MS Office programok magasszintű ismerete (Excel kiváló ismerete)
  • Eredményorientált, de mégis ügyfélközpontú szemlélet
  • Pozitív, energikus személyiség és kezdeményezőkészség
  • Kiváló kommunikációs képesség és analitikus szemléletmód
  • Jó szervezőkészség és a feladatokhoz való proaktív hozzáállás
  • Megbízható, pontos és precíz munkavégzés
  • Egészséges életmód iránti érdeklődés
Amit Partnerünk kínál:
  • Stabil, biztos vállalati háttér
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Korrekt, pozícióhoz illeszkedő bérezés
  • Modern, korszerű és hangulatos iroda Budapest egy frekventált részén
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Céges laptop és mobiltelefon
  • Cafetéria juttatás
Munkavégzés helye: Budapest, 13. kerület

Amennyiben felkeltette érdeklődésed a pozíció, jelentkezz magyar nyelvű önéletrajz csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

A Beck and Partners Kft. több, mint 15 éve a magyar munkaerő-közvetítői piac szereplője. Most új munkatárssal szeretnénk bővíteni értékesítő csapatunkat. A feladat komplex, leendő partnerlehetőségek felkeresésétől kezdve, tárgyalások lebonyolításán át, egészen a fejvadász szakma megismeréséig terjed. Könnyen meg kell tudni találni a közös hangot mindenkivel és nagy a pörgés, a piac – főleg most- folyton változik. Pont emiatt rugalmas gondolkodásmódra és gyors helyzetfelismerésre van szükség. Ha rendelkezel felsőfokú végzettséggel, angolul minimum középfokon beszélsz és van affinitásod a terület iránt, lehetőségünk neked szól!

A hirdetés lejár 13 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Fejér megye

Partnerünk Európa egyik vezető vállalata ipari karbantartáshoz, javításhoz és felújításhoz szükséges termékek és szolgáltatások terén. Mechanikus erőátviteli, pneumatikai, hidraulikai rendszerek, csapágyak, szerszámok, egészség- és biztonságvédelmi felszerelések gyártásával és forgalmazásával foglalkozik. A vállalat lassan 10 éve tevékenykedik Magyarországon országszerte. Bővülő csapatába keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Értékesítés, Kereskedelem | Pest megye

Ügyfelünk egy magyar gyártó cég, mely a kutatásra és a fejlesztésre helyezi a hangsúlyt a sterilizálás és a fertőzésveszélyes hulladékkezelési rendszerek terén. Jelen vannak nemzetközi piacon is, világszerte több, mint 80 országban nyújtanak megoldást egészségügyi, gyógyszeripari és mezőgazdasági partnereik számára. Bővítés miatt keresik most új kollégájukat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 31 nap múlva