ELEKTRONIKAI TECHNIKUS / SZERVIZTECHNIKUS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Szakmunka

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Megbízónk a Gépautomatika Kft. egy magyar tulajdonban lévő, fiatal, folyamatosan fejlődő cég, péceli központtal. Ipari gépek, rendszerek villamostervezésével, kivitelezésével és karbantartásával, valamint az ehhez kapcsolódó eszközök, adatgyűjtő rendszerek programozásával foglalkoznak.

pozícióra várnak jelentkezőket
teljes munkaidőre, akár azonnali munkakezdéssel.

Főbb feladatok:
  • erősáramú szerelés (feszültségmentes állapotban)
  • villamos-vezérlőszekrény szerelése, bekötése, mérése, szervizelése
  • helyszíni üzembe helyezés
Elvárások:
  • elsősorban erősáramú elektrotechnikus / elektronikai technikus / automatizálási technikus / elektronikai műszerész/villanyszerelő végzettség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • utazási hajlandóság
Előny:
  • Angol és/vagy német nyelvtudás
  • PLC-ismeret
  • „B” kategóriás jogosítvány
Amit kínálnak:
  • A feladatok elvégzéséhez minőségi eszközök, munkaruházat
  • Humánus cégkultúra, rendezett munkakörnyezet
  • Magas szintű szakmai támogatás
  • A cég tevékenységét szolgáló külső és belső képzéseken való részvétel
Munkavégzés helye:
  • Péceli telephelyen, ill. Magyarország egész területén

Amennyiben a meghirdetett pozíció felkeltette érdeklődésed JELENTKEZZ!

Küldd el számunkra friss magyar nyelvű önéletrajzod
a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Szakmunka | Budapest

Megbízónk több mint 10 éve foglalkozik biztonságtechnikai rendszerek kialakításával, őrzésvédelmi szolgáltatással, ill. távfelügyeleti, gépjárművédelmi szolgáltatásokkal. Bővülő csapatukba keressük új munkatársukat az alábbi pozícióba: Pályakezdők jelentkezését is szívesen várjuk!

A hirdetés lejár 21 nap múlva
Gyártás, Termelés | Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Megbízónkat 1960-ban alapították, mostanra a téli és outdoor sportfelszerelések és lábbelik területén piacvezető céggé nőtte ki magát. Jelenleg 9 országban 19 gyártóüzemmel rendelkezik, összesen több, mint 1.400 főt foglalkoztat, termékei világszerte több mint 10.000 üzletben kaphatók. Most számukra keresünk új munkatársat nagykállói összeszerelő üzemükbe

Szakmunka | Országos

Megbízónk egy építőipari műszaki berendezések forgalmazásával és szervizelésével foglalkozó cégcsoport tagja, a világ vezető szállítója a biztonsági és beléptetési megoldások piacán. Automatikus bejárati rendszerek (ajtók, automatikák, kapuk) karbantartási munkálatainak szakszerű elvégzéséhez keres most csapatába új szakembert az alábbi pozícióba, országos munkavégzéssel:

A hirdetés lejár 13 nap múlva