ÉPÍTŐIPARI PROJEKT MANAGER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Építőipar, Ingatlan

Pozíciószint: Középvezető / Menedzser

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 5-7 év

Nyelvtudás: Angol Felsőfok szóban és írásban

Partnerünk építőipari divíziója igényes konténerépületek és innovatív könnyűszerkezetes üdülő- és lakóépületek építésének egyik meghatározó szereplőjévé kíván válni.

Ambíciója megvalósításához új szakembert keres az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok:
  • A divízió egyszemélyes vezetése
  • A cég résztulajdonlásában futó lakóparkfejlesztések felügyelete, menedzsmentje
  • Kész külföldi könnyűszerkezetes üdülő és lakóépületkoncepcióik lokalizálása, értékesítése
  • Beszállítókkal és vevőkkel való kapcsolattartás, projektek műszaki egyeztetése (magyar és angol nyelven)
  • Árajánlatok készítése, a megvalósult projektek értékesítésének felügyelete, marketing tevékenységének intézése
Amit Partnerünk vár Tőled:
  • Építőipari műszaki végzettség és/vagy évtizedes tapasztalat építőipari projektek kivitelezésében
  • Igényes, precíz munkavégzés iránti igény
  • Felsőfokú végzettség
  • Angol nyelvismeret (felsőfok/ tárgyalóképes szint)
  • Építőipari piac ismerete beszerzési oldalról
  • Kiváló tárgyalási képesség, megnyerő személyiség
  • Ügyfélközpontú gondolkodás
  • Építőipari projektek menedzsmentjében szerzett gyakorlat
Előnyt jelent, de nem feltétel:
  • Referencia levél
Amit Partnerünk kínál:
  • Lehetőség a jövő építészetének meghonosítására a mában
  • Egyedi projektek és kisebb lakóparkok megvalósítása (önállóan vagy partnerekkel)
  • Kiemelkedő juttatási csomag (teljesítményarányos jövedelem és további egyéni juttatások)
  • Belvárosi irodaház, és hangulatos óbudai iroda kellemes környezetben
  • Pozitív és támogató csapat, együttműködő munkahelyi légkör

Jelentkezz magyar és angol nyelvű önéletrajz csatolásával, fizetési igény megjelölésével az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Építőipar, Ingatlan | Budapest

Szeretne olyan cégnél dolgozni, ahol igazán minőségi szakmai munka folyik? Közép-Kelet-Európa vezető ingatlanberuházó-és fejlesztő társasága kollégát keres exkluzív irodaház kivitelezési projektjeihez, BŐVÍTÉS miatt. Amennyiben stabil, piac által elismert cégnél szeretne dolgozni, ahol változatos projektek és szakmai kihívások várják, pályázza meg ezt a pozíciót! Amit megbízónkról tudni lehet: A kilencvenes évek elején alakult, jelenleg hat országban működik. A cég tőzsdén jegyzett, piacvezető a maga szakterületén és Budapesten van a magyarországi központ. Közel 30 magasan képzett munkatárs dolgozik nagyon igényes irodai környezetben. Jelenleg új munkatársukat keresik az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 13 nap múlva

Ügyfelünk üzletek, éttermek és irodák belsőépítészeti tervezésével és teljeskörű kivitelezésével foglalkozó vállalat. Céljuk a megrendelői igényekhez való maximális alkalmazkodás és mindenre kiterjedő professzionális szolgáltatás nyújtása.

A hirdetés lejár 24 nap múlva